اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052081125428

برنامه ورزشکاران ایران در روز پنجم المپیک

کد: 1395052081125428

http://goo.gl/5sqtlW

، تهران , (اخبار رسمی): کاروان ورزشی ایران در پنجمین روز بازی‌های المپیک ریو در سه رشته ورزشی به مصاف حریفان خود می روند.

برنامه ورزشکاران ایران در روز پنجم المپیک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت وزارت ورزش و جوانان، کاروان ورزشی ایران امروز چهارشنبه 20 مرداد ماه و در پنجمین روز بازی‌های المپیک ریو در رشته‌های دوچرخه سواری، شمشیربازی و قایقرانی با حریفان رقابت می‌کنند.

در رشته دوچرخه‌سواری قادر میزبانی که در روزهای ابتدایی دچار سانحه و مصدومیت شده بود در تایم تریل انفرادی تنها نماینده کشورمان است که ساعت 8:30 صبح به وقت محلی روز سه‌شنبه و ساعت 16 به وقت تهران رقابت می‌کند.

در رشته شمشیربازی علی پاکدامن و مجتبی عابدینی نمایندگان شمشیربازی ایران در رشته سابر رقابت‌های المپیک 2016 ریو کار خود را در مرحله مقدماتی آغاز خواهند کرد. مسابقات این رشته از ساعت 8:30 به وقت محلی و 16 به وقت تهران شروع می شود. در صورت رسیدن این دو شمشیرباز به فینال، آنها از ساعت یک بامداد باید به مصاف حریفان خود بروند.

در قایقرانی نیز مهسا جاور، نماینده روئینگ تک نفره ایران در رقابت‌های المپیک که توانست به فینال E راه پیدا کند در پنجمین روز بازهم باید به مصاف حریفان خود برود. این مسابقات هم از ساعت 8:30 به وقت محلی و 16 به وقت تهران آغاز خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش