اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395053193135814

پیش‌فروش Note7 در ایران آغاز شد

هوشمند‌ترین فبلت دنیا در ایران

کد: 1395053193135814

http://goo.gl/LCHelj

، تهران , (اخبار رسمی): پیش‌فروش جدیدترین گوشی سامسونگ، گلکسی نوت7 ، در ایران آغاز شد.

پیش‌فروش Note7 در ایران آغاز شد

به گزارش روابط عمومی سامسونگ در ایران ،پیش‌فروش جدیدترین گوشی سامسونگ، گلکسی نوت7 ، در ایران آغاز شد. علاقه‌مندان می‌توانند این فبلت را از طریق آدرس اینترنتی www.samsung.com/iran و با انتخاب یکی از سه فروشنده رسمی سامسونگ پیش‌خرید و در کنار نوت7، هدایایی نیز دریافت کنند. این پیش‌فروش برای تعدادی محدودی گوشی و برای سه رنگ طلایی، نقره‌ای و مشکی نوت 7 انجام می‌شود تا از 14 شهریورماه در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار بگیرد.

سامسونگ برای پیش‌فروش نوت7 در ایران تدارک ویژه‌ای دیده است. هدفون بی‌سیم لول یو(Level U) به اضافه شارژر بی‌سیم ایستاده سامسونگ هدایایی هستند که به صورت ویژه برای خریداران نوت7 درنظر گرفته شده‌اند.
این بسته‌ به‌صورت رایگان در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که از 30 مرداد، گلکسی نوت7 را پیش‌خرید کنند.

هر سه فروشگاهی که برای فروش پرچمدار جدید سامسونگ معرفی شده‌اند، نوت7 را با این شرایط خاص پیش‌فروش می‌کنند و تنها همین یک‌بار است که چنین پیشنهادی پیش‌روی کاربران قرار می‌گیرد. این فبلت با گارانتی رسمی سامسونگ به‌فروش می‌رسد و کاربران می‌توانند از خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران نیز در حد کمال بهره‌مند شوند.
فروشنده‌های رسمی
هنگام پیش‌خرید و انتخاب بسته هدیه کاربران باید یکی از 3 فروشنده رسمی‌ای که در سایت سامسونگ ایران به آدرس دقیق www.samsung.com/iran/note7preorder/ مشخص شده است را انتخاب کنند. این فروشگاه‌ها به ترتیب عبارتند از: دیجی‌کالا، مایکروتل‌پلاس و ویستورتک که شاید این آخری را به نام گروه هماهنگ هم بشناسید.
فروشنده‌های رسمی که در سایت سفارشات را دریافت می‌کنند موظف‌اند نوت7‌های پیش‌خرید شده را از 14 شهریور به دست صاحبان خود برسانند البته ممکن است در این بین برخی کاربران به دلیل انتخاب رنگ‌های خاص یا مشکلات یک فروشگاه در ارسال محصولات، کمی دیرتر از سایرین گلکسی نوت7 خود را دریافت کنند. دفتر مرکزی سامسونگ تاکید کرده است که این شرایط دیگر هرگز برای خرید مشهورترین گوشی قلم‌دار دنیا تکرار نخواهد شد؛ پس برای اطلاعات بیشتر کافی است به آدرس www.samsung.com/iran مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه پرسش

موسسه خدماتی روابط عمومی پرسش از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا کنون با برخی برندها ی بزرگ آی تی همکاری هایی در خصوص کارهای خبری و روابط عمومی داشته است . خدمات روابط عمومی،مدیریت روابط عمومی ،تولید محتوا ی رسانه ای ،مشاوره در امور تولید ،تحقیقات و نظر سنجی از جمله فعالیت های این موسسه است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]