اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060498765696

برگزاری دومین سمینار نانوفناوری بازساختی

کد: 1395060498765696

http://goo.gl/tDti4I

، تهران , (اخبار رسمی): دومین سمینار "کارگروه نانوفناوری بازساختی" ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و انجمن نانوفناوری پزشکی ایران برگزار می شود.

برگزاری دومین سمینار نانوفناوری بازساختی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان انتقال خون ، دومین سمینار "کارگروه نانوفناوری بازساختی" با حضور پروفسور علی خادم حسینی از دانشگاه هاروارد و اساتید دانشگاه هاروارد، MIT، ناتینگهام و نورث وسترن برگزار می شود.

این سمینار که رئیس آن دکتر امیرعلی حمیدیه و دبیر علمی آن دکتر پیمان کیهان ور است 8 صبح 14 شهریور سال جاری در تالار بیمارستان امام خمینی بازگشایی خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این سمینار در زمینه سمینار و کارگاه جانبی آن می توانند اینجا کلیک کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان انتقال خون ایران

با توجه به سابقه درخشان فعالیتهای پزشکی در کشور ما به ویژه در میان کشورهای منطقه، به کارگیری روش های نوین درمانی و استفاده از علوم روز دنیا به منظور درمان بیماران، همواره مورد توجه پزشکان ایرانی قرار داشت؛ و پرواضح است که طب انتقال خون و به عبارتی نجات زندگی بیماران و مصدومین نیازمند به خون از طریق تزریق خون و فراورده های آن نیز از این قاعده مستثنی نبود. بر اساس شواهد و قرائن موجود، سابقه اولین تزریق خون در کشور ما به سالهای ابتدایی دهه 20 هجری شمسی بر میگردد. در واقع در این سالها با توجه به نوپا بودن طب انتقال خون و ناآشنا بودن اذهان عمومی با این مقوله، دریافت خون از داوطلبان برای تزریق به بیماران به سختی انجام می گرفت و راضی کردن افراد برای دادن خون عمدتا به ابتکار عمل پزشک بستگی داشت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش