اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606100055408

با تسهیلات بانک صنعت و معدن

کارخانه فولادکاران ابهر افتتاح شد

کد: 13950606100055408

http://goo.gl/xj3zcS

، تهران , (اخبار رسمی): کارخانه فولاد کاران افق ابهر با تسهیلات بانک صنعت و معدن افتتاح شد.

کارخانه فولادکاران ابهر افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن شرکت فولاد کاران افق با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن و در مراسمی با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های استانی و جمعی از فعالان اقتصادی افتتاح شد.

بر اساس این گزارش با افتتاح این طرح که از 200 میلیارد ریال تسهیلات بانک یاد شده به بهره برداری رسیده در فاز اول برای 200نفر اشتغال ایجاد می شود.

قابل ذکر است که محصول تولیدی شرکت نورد فولاد کاران ابهر انواع میگردA3 و مفتول آلیاژی (SWRY11) است که جزء مواد اولیه الکترود جوشکاری و سیم جوشکاری محسوب می شوند.

گفتنی است که تاکنون مفتول آلیاژی از خارج از کشور وارد می شده و با افتتاح این واحد تولیدی،کشورمان از ورود مفتول آلیاژی بی نیاز و سالانه حدود 80 تا 90 میلیون صرفه جویی ارزی ایجاد خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صنعت و معدن

بانک اعتبارات صنعتی که اولین بانک توسعه صنعتی در ایران است به موجب قانون برنامه عمرانی هفت ساله دوم کشور در سال 1335 باسرمایه اولیه 600 میلیون ریال و به منظور ایجاد و تقویت کارآفرینان بخش خصوصی تأسیس گردید .سهام اولیه این بانک تماماً به دولت تعلق داشت لیکن پس از حدود 20 سال فعالیت، تصمیم گرفته شد که با فروش تدریجی سهام به بخش خصوصی موجبات غیردولتی شدن بانک مزبور فراهم گردد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بانک، بیمه و سرمایه