اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606101325452

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

مهرگان یکی از بهترین پروژه‌های مسکن مهر است

کد: 13950606101325452

http://goo.gl/qtT1SF

، تهران , (اخبار رسمی): مهرآبادی گفت: از فضای ساخت‌وساز در ناحیه شهری مهرگان راضی هستیم چراکه تمامی خدمات موردنیاز مردم مانند مسجد، مدرسه، امکانات رفاهی و تفریحی در نظر گرفته‌شده است .

مهرگان یکی از بهترین پروژه‌های مسکن مهر است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر در حاشیه مراسم افتتاح 5006 واحد مسکن مهر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: روند اجرایی و بهره‌برداری پروژه‌های مسکن مهر در مهرگان نسبت به سایر پروژه‌ها مناسب است و می‌توان گفت این پروژه‌ از مهم‌ترین پروژه‌های مسکن مهر در کل کشور محسوب می‌شود.

وی در ادامه افزود: در کل کشور از مجموع 2میلیون و 215هزار واحد، 1میلیون و 915هزار واحد به اتمام رسیده وامروزباافتتاح 5هزارو 6 واحددراستانقزوین،تعداد 1میلیونو 725هزار واحد در کل کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

مهرآبادی تصریح کرد: 715هزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده و امیدواریم مجموعه این طرح نیز تا پایان سال 96 در کل کشور به پایان برسد. قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن خاطرنشان کرد: بر طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در صورت تأمین خدمات زیربنایی مانند آب و برق و گاز و حمایت وزارت نیرو تا پایان سال 250هزار واحد افتتاح خواهیم کرد.

این مقام مسوول همچنین اظهار کرد: به منظور جلوگیری از افتتاح طرح های به شکل صوری، سیاست کلی وزارت راه و شهرسازی تحویل واحدهای مسکن به متقاضیان قبل از بهره برداری از آنها بوده تا پیش از افتتاح موارد و مشکلات برطرف گردد. از سویی متقاضیانی که نیازمند این هستند که زودتر در خانه های خود ساکن شوند در انتظار مراسم افتتاح رسمی نمانند.

مجری ویژه پروژه مسکن مهر کشور اضافه کرد: سیاست وزارت راه و شهرسازی آن است که هیچ واحدی بدون تامین خدمات زیربنائی به مردم تحویل داده نشود و ما هم به طور جدی این مساله را به صورت بخشنامه به ادارات کل استان ها ابلاغ کرده ایم. مهندس مهرآبادی در ادامه یادآور شد: دولت مصوبات خوبی را برای کمک به تأمین اعتبار خدمات زیربنایی گذرانده است که امیدواریم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این مصوبه را تبدیل به پول کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد مسکن

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تاریخ 21 فروردین سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان ومتولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشکیل گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان