اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395060699554889

بهترین نرم افزارهای مدیریت پسورد در سال2016

کد: 1395060699554889

https://goo.gl/HFKDiQ

، نیشابور , (اخبار رسمی): .با کمک افزونه هایی که پیش فرض در مرورگرها نصب می شود شما می توانید بدون وارد کردن دوباره رمز وارد سایت دلخواه شوید.اما این منیجرها قابلیت استفاده در اپلیکیشن و تبلت را ندارند.

بهترین نرم افزارهای مدیریت پسورد در سال2016

به گزارش همیاب 24، داشتن امنیت در فضای مجازی دغدغه هر فردی است که از این محیط استفاده می کند.انسان امروزی  در سایت های  مختلفی عضو می باشد و در درجه اول استفاده از یک رمز خوب و مناسب لازمه استفاده از  تکنولوژی روز می باشد.یک فرد ممکن است در سایت ها و اکانت های زیادی عضو باشد و به خاطر سپردن این همه پسورد کار دشواری باشد.

همانطور که می دانید یکی از اصول حفظ امنیت در فضای مجازی این است که از یک رمز  در همه جا استفاده نکنید و تنوع و تفاوت را رعایت کنید تا با خطر حمله هکرها مواجه نشوید.با کمک افزونه هایی که پیش فرض در مرورگرها نصب می شود شما می توانید بدون وارد کردن دوباره رمز وارد سایت دلخواه شوید.اما این منیجرها قابلیت استفاده در اپلیکیشن و تبلت را ندارند.

در این گزارش با دو نرم افزارمدیریت پسورد آشنا می شوید.با  کمک یک اپلیکیشن پسورد منیجر، دیگر لازم نیست شما فکر خود را  درگیر انتخاب پسورد و به یادآوردن آن بکنید. کافی است کارهای اصلی را انجام دهید و کارهای غیر ضروری مانند به یادآوردن  پسورد را به نرم افزار پسورد منیجر  بسپارید.حتی برخی از این نرم افزارها می توانند روند تغییر رمز عبور را برای شما به طور خودکار انجام دهند.

خصوصیات پیشرفته این نرم افزارها:
یکی از ویژگی های برجسته این نرم افزار ها این است که نه تنها برای پنل های ورود به سایت مفید است،می تواند برای برنامه های کاربردی و اپلیکیشن ها هم استفاده شود.همچنین یکی از اصول دیگر امنیت ،تغییر رمز ورود می باشد که این نرم افزارها بطور خودکار انجام می دهند.این نرم افزارها به شما اجازه همگام سازی رمزهای عبور شما را در تمام دستگاه ها را می دهد. برخی از آنها نیز شامل یک مکانیزم ایمن برای به  اشتراک گذاری رمزهای عبور با  شخصی که مورد تایید شماست می باشد.مانند یک وارث اموال!!!!

 نرم افزار Dashlane 4
یکی از این نرم افزارهای مردمی  Dashlane 4 است. تعویض رمز عبور خودکار ،دسترسی اضطراری و به اشتراک گذاری امن رمز و پروتکل احراز هویت از FIDO (هویت سریع آنلاین) بخشی از ویژگی های پیشرفته آن است.

نرم افزار LastPass

این نرم افزار  هم نسخه رایگان و هم پولی دارد. توانایی همگام سازی رمزهای عبور در هر تعداد از کامپیوترهای رومیزی، گوشی های هوشمند و تبلت در حال اجرا ویندوز، سیستم عامل مک، لینوکس، iOS یا آندروید از ویژگی های منحصربفرد آن است. نسخه رایگان نیز اجازه  همگام سازی نامحدود، اما تنها بین  کامپیوترهای رومیزی، گوشی های هوشمند که از یک نوع هستند را می دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه همیاب 24 نخستین وگسترده‌ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده و پیداشده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

حراج و تخفیف | مسابقه و فراخوان