اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950608103985428

با پیام وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت

آغازبه کار همایش یافته های پژوهشی ورزش

کد: 13950608103985428

http://goo.gl/ZPlvQh

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین همایش یافته های پژوهشی ورزش و جوانان با پیام محمود گودرزی وزیر ورزش وجوانان رسما آغاز به کار کرد .

آغازبه کار همایش یافته های پژوهشی ورزش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان از گیلان، متن پیام گودرزی  به شرح ذیل است:

در حالی که جهان با سرعتی وصف ناشدنی به سوی پیشرفت و فن آوری گام برمی دارد و این تغییرات با دانش افزونی و پیچیدگی هایش نیازمند پژوهش های کارآمد و پژوهشگران خبره و متعهد مایه خرسندی است که پس از گذشت سه سال از استقرار دولت تدبیر وامید و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت نهال تازه ای در عرصه فعالیت های پژوهشی وزارت ورزش و جوانان جوانه زده است .
نخستین همایش ارائه یافته های پژوهشی ورزش وجوانان استانهای کشور همان حرکتی است که گامهای ما را در ارتقاء سازمانی دانش محور و پویا به اهداف و چشم اندازهای تعیین شده رهنمون میسازد .
تلاشی که چالشهای پیش روی ورزش در ابعاد قهرمانی ، حرفه ای و همگانی و با توجه به مسائل جوانان در ابعاد مختلف و شاخصهای 17 گانه مصوب شورای عالی جوانان را با رویکرد علمی وخردمندانه به همت شورای پژوهشی و فن آوری استانهای کشور مورد بررسی و مطالعه موشکافانه قرار میدهد .
مسیری که طی آن ما را به مدیریت مدبرانه و هوشمندانه در عرصه نیازهای جوانان و ورزشکاران بعنوان منابع انسانی وسرمایه های آینده کشور سوق خواهد داد .
توسعه پژوهشهای مسئله محور وراهبردی ، بانگاه به نیاز استانها با شرایط اقلیمی و ویژگیهای جمعیتی متفاوت که روندی هوشیارانه و سازمان یافته در بازنگری به پدیده ها ، رفتارها و انگاشته ها را بدنبال دارد .ازمهمترین رویکردهای راهبردی مطالعات و پژوهش در وزارت ورزش وجوانا است که با حمایت از فعالیتهای پژوهشی استانها در سالهای اخیر بستر اجرای طرحهای پژوهشی استانی و در نتیجه برگزاری چنین همایش ارزشمندی به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان فراهم نموده است .
این همایش که برآیند تعامل بین پژوهشگران و دانشگاهیان ، متخصصان و مدیران حوزه مدیریت اجرایی ورزش و جوانان استانهاست ، نمادی از تغییر نگرش وتکامل و همسویی علم و عمل در دنیای شتابان توسعه علم و فن آوری است که برای بهبود وضع موجود ، در سال اقتصاد مقاومتی ریشه های آن آبیاری شده و سرمایه ای است بلند مدت که آیندگان از حاصل شیرین آن بهره مند خواهند شد .
امروز با محدودیتهای بودجه ای و اعتباری پژوهش در سازمانهای اجرایی کشور از یکسو و ویژگی ذاتی پژوهش که فعالیتی است خردورزانه و بلند مدت از سوی دیگر ، با توفیق حمایتهای خود بر توسعه علمی استانها شاهد ارائه منتخبی از یافته های پژوهشی مجریان و محققانی هستیم که با حمایت مدیران اجرایی ، همت خود را برای توسعه استانها بکار بسته اند ، جایگاه این جنبش علمی که از درون دمیده است ، روشن و ارزشمند است .
در پایان ضمن تشکر از حضور استادان و پژوهشگران حاضردر این همایش علمی و تقدیراز مدیران و دبیران و اعضای شورای پژوهش استانهای کشور از حمایتهای صمیمانه استاندار محترم گیلان و همکاران عزیز در اداره کل ورزش وجوانان استان گیلان ، مسئولان و همکاران مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی که چنین همایش کاربردی را طراحی و برنامه ریزی نمودند ، قدردانی و سپاسگزاری مینمایم ، چرا که با اجرای پژوهش ، ارائه یافته ها و بکارگیری آن ، دانش جامعه و مدیران به روز شده و کشور بسوی پیشرفت و تکامل حرکتی پویا پیش رونده خواهد داشت .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش