کد: 13950608104695607

درمیان دستگاه های وابسته کسب کرد

شرکت زیرساخت رتبه برتر جشنواره شهید رجایی

کد: 13950608104695607

http://goo.gl/JyYrz3

، تهران ، (اخبار رسمی): شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم گرامیداشت هفته دولت و جشنواره شهید رجایی در زمینه ارزیابی عمـلکرد سطح دستگاه در میان تمام سازمان ها و دستگاه های وابسته رتبه نخست را کسب کرد.

شرکت زیرساخت رتبه برتر جشنواره شهید رجایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، در مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی که به منظور تجلیل از وزارتخانه ­ها و کارمندان نمونه دولت با حضور رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت و جمعی از کارکنان سازمانهای مختلف برگزار شد، شرکت ارتباطات زیرساخت رتبه نخست را در میان تمامی سازمان ها و دستگاه های وابسته در سطح  ملی کسب کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

براساس این گزارش در این مراسم  طاهر شمس عضو هیأت مدیره به نمایندگی از شرکت ارتباطات زیرساخت لوح تقدیر را از روحانی رئیس جمهور کشورمان دریافت کرد.

بر اساس این گزارش در بخشی از این لوح خطاب به  آذری جهرمی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آمده است:

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از همت و تلاش ارزنده جنابعالی و تمامی مدیران و کارکنان محترم آن شرکت در راستای توسعه و اعتلای شرکت و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی سال 95 تشکر و قدردانی می نمایم.

لازم به ذکر است که ارزیابی عملکرد و فعالیت دستگاهها و سازمان های دولتی در دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی صورت گرفته است که در شرکت ارتباطات زیر ساخت متولی راهبری و ارزیابی این شاخص ها دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ارتباطات زیر ساخت

شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان تنها متولی شبکه های مادر مخابراتی (شبکه ارتباطات زیرساخت)کشور و نیز کارگزار سیاست های حاکمیتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش ارتباطات ، با بهره مندی از سرمایه های انسانی و فنی و با توجه به جغرافیای سیاسی بی نظیر ایران در افق 1404 ، شرکتی خواهد بود :«پیشران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، اول در منطقه (هاب منطقه )،تأثیرگذار در توزیع ظرفیت های ارتباطی جهان ». دست یافته به جایگاه برتر ترانزیت ارتباطات در سطح منطقه (قطب ارتباطی )، پیشران توسعه (کمی و کیفی )*بخش ارتباطات وفناوری اطلاعات کشور متکی بر فناوری های نوین امن و دارای جایگاه برتر منطقه، پیشرو در معرفی و ارائه سرویس های نوین ارتباطی در داخل کشور،مشتری مدار و پاسخگویی درخواست مشتریان در کوتاه ترین زمان ، با کمترین هزینه و متناسب با سطح خدمات درخواستی،مؤثر و نقش آفرین در مجامع و اتحادیه های بین المللی و دارای تعامل سازنده با بازار جهانی را می توان مهمترین ویژگیهای شرکت در افق چشم انداز این شرکت دیده شده است .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.