کد: 13950609105735428

وزیر ورزش در حاشیه بازدید از تمرین تیم ملی در ورزشگاه آزادی :

با تلاش، تیم‌ملی‌ موفق خواهد بود

کد: 13950609105735428

http://goo.gl/o2D0gA

، تهران ، (اخبار رسمی): وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه بازیهای اول در رقابتهای معتبر اهمیت خاصی دارد نسبت به برد ایران در بازی با قطر ابراز خوشبینی کرد.

با تلاش تیم‌ملی‌ موفق خواهد بود

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در بازدید معاون اول رئیس‌جمهوری از تمرین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان آرزومند توفیق فوتبال است، اظهار داشت : موفقیت فوتبال ملی  باعث خوشحالی مردم می‌شود. فوتبال به تنهایی وزن سنگینی دارد و مردم جامعه از بردهای فوتبال خشنود می‌شوند.

 وزیر ورزش و جوانان برای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال آرزوی سربلندی کرد و گفت: مردم در راه سخت صعود به جام‌جهانی به شما امیدوارند و این پیش‌بینی هم وجود دارد که در مسیر رسیدن به جام جهانی موفق باشید.

وزیر ورزش و جوانان، از کی‌روش هم به نیکی یاد کرد و گفت: تیم ملی فوتبال ایران سرمربی خوبی دارد و با تلاش‌های او و بازیکنان به موفقیت خواهیم رسید.

وی خاطرنشان ساخت: بازی با قطر سخت است چرا که معمولا بازی‌های اول اهمیت خاصی دارد اما خوشبختانه این مسابقه در ایران برگزار می‌شود. به نظرم تیم ایران می‌تواند گام نخست را محکم بردارد و در ادامه مسابقات نیز ملی‌پوشان ایران موفق خواهند  بود.

تیم ملی فوتبال ایران اولین دیدار مقدماتی جام جهانی را 11 شهریور ماه در ورزشگاه آزادی مقابل قطر برگزار می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.