کد: 13950611109275428

انتخابات فدراسیون ژیمناستیک 12 مهرماه برگزار می شود

اسبقیان سرپرست شد

کد: 13950611109275428

http://goo.gl/TePqvy

، تهران ، (اخبار رسمی): با اعلام معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک دوازدهم مهرماه برگزار می شود.

اسبقیان سرپرست شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ؛ در نامه سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خطاب به «شروین اسبقیان»سرپرست فدراسیون ژیمناستیک آمده است:
نظر به اینکه مقرر است مجمع انتخاباتی آن فدراسیون ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 12 مهر ماه 95 در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شود، شایسته است ضمن هماهنگی با امور مجامع، اقدام لازم برای برگزاری مجمع معمول گردد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.