اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613110355428

دررقابت‌های بدمینتون دختران کشور

نفرات برتر در سمنان مشخص شدند

کد: 13950613110355428

http://goo.gl/yX4C8a

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین مرحله مسابقات رده بندی بدمینتون دختران رده سنی بزرگسالان، یادواره شهیده طاهره هاشمی انجیلی روز پنجشنبه با معرفی نفرات برتر بازیکنان در مجموعه ورزشی تختی شهرستان سمنان پایان یافت.

نفرات برتر در سمنان مشخص شدند

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ نایب رئیس هیات بدمنتون استان سمنان اظهارداشت: ثریا آقایی، سارا دلاوری، مولود اسماعیلی، حنان کبیری، پگاه کامرانی، یسری بیگی، صفورا زمانلو و یگانی کرمانی به ترتیب رتبه اول تا هشتم رده بندی این مسابقات را کسب کردند.

ملیحه فامیلی فرد گفت : در بخش یک نفره، یسری بیگی از اصفهان با غلبه بر حریفان خود رتبه اول را کسب کرد و سارا دلاوری از تهران موفق به کسب رتبه دوم شد و مولود اسماعیلی از تهران و یگانه کرمانی از اصفهان به طور مشترک سوم شدند.

وی خاطرنشان کرد : در بخش 2 نفره، نازنین زمانی و هدیه شمس از تهران اول شدند و رتبه دوم را مریم مجتبوی و ملیکا مطلبی از تهران به دست آوردند و سارا کیوان و نگار ناسوتی و ساناز تقوی و آزاده طرازی به طور مشترک سوم شدند.

گفتنی است در این رقابت ها بدمینتون بازان در قسمت یک نفره و 2نفره به مصاف حریفان رفتند و 34 بازیکن در بخش یک نفره و 16 تیم در بخش 2 نفره با هم رقابت کردند.

در این رقابتهای سه روزه بازیکنانی از استان های سمنان، تهران، خراسان رضوی، مازندران، فارس، کردستان، قم، البرز، اصفهان، یزد و لرستان شرکت داشتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش