طراحی اپلیکیشن جدید در سرویس مدارس

کد: 13950613111255990

http://goo.gl/HVcAUN

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از طراحی اپلیکیشنی (برنامه ای کاربردی) خبر داد که با نصب بر روی تلفن همراه والدین را از موقعیت حغرافیایی فرزندانشان در سرویس باخبر می‌کند.

طراحی اپلیکیشن جدید در سرویس مدارس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسی رانی ،میثم مظفر رونمایی از سرویس‌های مدارس درباره شروط فعالیت رانندگان سرویس‌های مدارس اظهار کرد: خواهش ما این است که آموزش و پرورش و به خصوص مدیران مدارس به این موارد توجه کرده و از رانندگان واجد شرایط برای جابجایی دانش‌آموزان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه راننده سرویس مدرسه حداقل باید 23 سال سن داشته و متاهل باشد، گفت: البته شرط تاهل در مورد زنان سرپرست خانوار استثنا است و این افراد شرایط دیگری دارند.

مظفر با تاکید بر اینکه نداشتن اعتیاد و سابقه کیفری از دیگر شروط فعالیت راننده سرویس مدارس است، ادامه داد: سلامت جسمی و روانی راننده نیز مدنظر است. همچنین باید تمام رانندگان سرویس‌های مدرسه پنج ساعت آموزش را در دانشگاه علمی کاربردی تاکسیرانی سپری کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تاکید بر اینکه راننده سرویس مدرسه باید گویش، رفتار و ظاهر مناسبی داشته باشد، افزود: راننده سرویس مدرسه یک الگو برای دانش‌آموزان است.

به گفته مظفر، همچنین دوره‌های 1.5 ساعته روانشناسی ترافیک و مهارت‌های اخلاق حرفه‌ای نیز باید از سوی رانندگان سپری شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران، درباره ویژگی‌های خودروی سرویس مدارس نیز گفت: خودروی سرویس مدرسه باید دارای معاینه فنی بوده و حداکثر عمرش 10 سال باشد، در غیر این‌صورت اجازه فعالیت نخواهد داشت.

وی از والدین خواست که نسبت به استفاده مدارس از سرویس‌های مدارس دارای برچسب و مورد تایید حساس باشند و این مطالبه را از مدارس داشته باشند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از راه‌اندازی اپلیکیشنی با قابلیت نصب بر روی تلفن همراه خبر داد و گفت: این برنامه موقعیت جغرافیایی دانش‌آموزان را در مسیر به والدینشان اطلاع داده و هنگام نزدیک شدن به مقصد پیامکی برای والدین ارسال می‌شود.

مظفر تاکید کرد که تاکسیرانی این آمادگی را دارد تا این برنامه را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، بالاترین مرجع در شهرداری تهران است که مسئولیت سیاست گذاری، هماهنگی، برنامه­‌ریزی و کنترل عملکرد حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را برعهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.