اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950614111845428

برای استان گلستان اعلام شد

برنامه های هفته ازدواج و تعالی خانواده

کد: 13950614111845428

http://goo.gl/ZyMEhc

، تهران , (اخبار رسمی): معاونت فرهنگی و امور جوانان گلستان از برگزاری برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان در هفته ازدواج و تعالی خانواده خبر داد.

برنامه های هفته ازدواج و تعالی خانواده

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، متقی، معاون فرهنگی و امور جوانان استان گلستان ,برنامه های هفته ازدواج و تعالی خانواده استان  را اعلام کرد.
معاون فرهنگی و امور جوانان استان گفت : به مناسبت فرارسیدن اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع )و حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه های پیش بینی شده در این هفته در استان به اجرا گذاشته خواهد شد.

متقی افزود: این برنامه ها شامل برپایی نمایشگاه ازدواج آسان و ملزومات زندگی , ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به خانواده ها, تجلیل از خادمین و خیرین حوزه ادواج و زوجین نمونه و برتر , ترویج فرهنگ ازدواج آسان و پایدار در بین نسل جوان جامعه , آموزش خانواده ها نسبت به آسان گرفتن امر ازدواج جوانان و اعلام آن از سوی ائمه جمعه و جماعات سراسر استان , حضور زوجین نمونه در برنامه های رادیویی و تلویزیونی , توزیع کتب , بروشور و نشریات آموزشی در بین عموم مردم و دیدار با خانواده های معظم شهدا و.... خواهد بود.
شایان ذکر است برنامه های هفته ازدواج تا 19 شهریور ماه  برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه