اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950614111985428

دیدار خداداد عزیزی بامدیرکل ورزش خراسان رضوی

کد: 13950614111985428

http://goo.gl/vigrLW

، تهران , (اخبار رسمی): خداداد عزیزی چهره ماندگار فوتبال کشورمان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار کرد.

دیدار خداداد عزیزی بامدیرکل ورزش خراسان رضوی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ملی پوش اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش جوانان استان در یک دیدار صمیمانه به بحث و گفتگو پرداخت.
خداداد عزیزی در این دیدار با تشکر از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در جهت حمایت از نامداران و قهرمانان استان برای کاروان اعزامی ورزشکاران کشورمان به مسابقات پاراالمپیک ریو 2016 آرزوی موفقیت کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش