اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950614112555978

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

جشنواره های تفریحی در 30 بوستان تهران

کد: 13950614112555978

http://goo.gl/QQUDVc

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران از وجود 76 مجموعه خاص بانوان در شهر تهران خبر داد و گفت: این آمار مربوط به مجموعه های شهرداری تهران است .

جشنواره های تفریحی در 30 بوستان تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از سازمان ورزش شهرداری تهران ، محمد رضایی  با اعلام این خبر و با اشاره به این که 4 مجموعه ورزشی خاص جانبازان نیز وجود دارد، ادامه داد: وجود این مجموعه های ورزشی کمک شایانی به ترویج ورزش شهروندان و نیز فرهنگ سازی در این زمینه می کند.
وی با اعلام این که در طول تابستان جشنواره های تفریحی ورزشی در 30 بوستان تهران برگزار شده است، تصریح کرد: این جشنواره ها میزبان حدودا یک میلیون شهروند در  30 نقطه پایتخت بوده اند.

 رضایی با بیان این که برای ترویج ورزش همگانی اقدامات مهمی در شهرداری تهران صورت گرفته است، اظهار کرد: 352 خانه ورزش در محلات تهران، ویژه بانوان و آقایان ایجاد شده و هم چنین 2هزار و 200 بوستان موجود در پایتخت مجهز به مبلمان ورزشی شده است و همه این ها وسعت زیر ساخت ها است که در اختیار ورزش همگانی قرار گرفته است.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به برگزاری جشنواره های مختلف از جمله جشنواره سالمند، کودک، ورزشی، بادبادک ها، نوجوان و نیزجشنواره های تفریحی ، گفت: این جشنواره ها در قالب های مختلف در بخش تفریحی بوستان ها و فضاهای باز برای استفاده شهروندان تعریف شده است.

وی با بیان این که 2هزار مربی خانم و آقا در بوستان ها به عنوان مربی تندرستی در ایستگاه های تندرستی حضور دارند، ادامه داد: در بخش های بسته نیز رشته های ورزشی با 3 هزار مربی، در خدمت شهروندان هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان ورزش شهرداری تهران

سازمان ورزش شهرداری تهران به دلیل گستردگی و حجم بالای فعالیت های ورزشی در شهرداری تهران در سال 1389 و با ادغام اداره کل تربیت بدنی شهرداری تهران و شرکت فرهنگی ورزشی شهر شکل گرفت تا بتواند یکپارچگی و وحدت رویه در ارائه خدمات ورزشی تفریحی را در شهر ایجاد کرده و سبب افزایش کارآیی و اثر بخشی سازمانی شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه