اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950620120860092

با حمایت ریحون از موزیسین های جوان برگزار می‌شود

کنسرت «شب‌های جًز»درسالن محک

کد: 13950620120860092

https://goo.gl/YXdqL9

، تهران , (اخبار رسمی): کنسرت شب‌های جًز(Jazz) با هدف حمایت از موزیسین های جوان توسط ریحون، برای دومین سال متوالی 22 و 23 شهریور در سالن محک برگزار خواهد شد.

«شب‌های جز» این بار به حمایت ریحون

به گزارش روابط عمومی ریحون(سرویس سفارش اینترنتی غذا)، گروه سازباز این مراسم هنری را با همکاری و حمایت مجموعه ریحون، برای آشنایی بیشتر مخاطبان موسیقی جًز اجرا خواهد کرد.

 معرفی و حمایت از این سبک موسیقی یکی از اهداف حضور ریحون در این رویداد اعلام شده و قرار است برای حمایت از موسیقی و موزیسین‌های جوان( علاوه بر پشتیبانی در برپایی این مراسم) مسابقه‌ای برای رقابت بین موزیسین‌های کمتر شناخته شده برگزار و جوایز نفیسی اهدا شود.

بر اساس این گزارش، در مجموع 2 شب اجرا با حضور موزیسین های جوان انجام خواهد شد و همزمان تازه کاران این حوزه هم به رقابت خواهند پرداخت .

از اتفاقات مثبت اجرای سال گذشته شب‌های جز، می توان به  آشنایی و ایجاد پیوند بین معدود نوازندگان و موزیسین‌های این سبک اشاره کرد که منجر به تشکیل گروه‌های سه نفره (تریو) شد و امسال را با اجرای نوازندگان سال گذشته جذاب تر کرده است.

از جمله نکات جذاب شب های جَز ، آن است که  «گروه کماکان» اولین‌ گروهی خواهد بود که با خواننده در این رویداد به اجرا می‌پردازد.
بر اساس این گزارش، اجرای مراسم شب اول (22 شهریور) شامل دو گروه است و در ابتدا، اجرای 3 نفره(تریو) سردار سرمست،عمید بنکدار، فرهاد لقایی و پس از آن تریوی امیر دارابی، حمزه یگانه و امین طاهری به هنر نمایی خواهند پرداخت.

اجرای روز دوم (23 شهریور) هم شامل تریوی حمزه یگانه، آرین کشیشی، امین طاهری است و در بخش دوم نیز گروه «کماکان»به خوانندگی مهدی ساکی و با حضور ابراهیم علوی، سردار سرمست، و مهرداد علیزاده،به روی صحنه خواهند رفت.

برای اطلاع از نحوه برگزاری و شرکت در این مسابقه، به صفحات اجتماعی ریحون با عنوان reyhoonia مراجعه  و برای تهیه بلیت به سایت سازباز مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریحون

ریحون هوشمندانه ترین راه سفارش اینترنتی غذا از رستوران های خوب شهر هست که به رستوران ها امکان ارائه سرویس آنلاین داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

موسیقی | جشنواره، نمایشگاه و همایش