اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950621122055996

استقرار جایگاه عرضه دام در پهنه جنوبی تهران

کد: 13950621122055996

http://goo.gl/D7DdFk

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 20 تهران از استقرار جایگاه عرضه بهداشتی دام در ورودی این منطقه جنوبی همزمان با روز عرفه و عید سعید قربان خبرداد.

استقرار جایگاه عرضه دام در پهنه جنوبی تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: جایگاه عرضه بهداشتی دام در مساحت 3 هزار و 500 مترمربعی ضلع جنوبی میدان شهید بروجردی دایر شده است و شهروندان می توانند در روزهای نهم و دهم ذیحجه مصادف با روز عرفه و عید سعید قربان از خدمات رایگان این جایگاه بهره مند شوند.

صفوی با اشاره به اینکه جایگاه های عرضه بهداشتی دام به منظور حفظ مسائل زیست محیطی و سلامت شهروندان در بیش از 33 نقطه از شهر تهران دایر شده است، افزود: حضور دامپزشک و تیم بهداشتی از نقاط قوت این طرح است و دام های سالم و معاینه شده به شهروندان تحویل داده می شود.

وی امکان کنترل قیمت دام را از دیگر مزایای برپایی جایگاه های عرضه دام برشمرد و گفت: تمامی خدمات این جایگاه ها به صورت رایگان است و هزینه ای بابت ذبح، معاینه و مشاوره دریافت نمی شود.

صفوی با اشاره به اینکه امکانات و خدمات عمومی و رفاهی نیز برای مراجعه کنندگان مهیا شده است، ادامه داد: ویژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این جایگاه است که در قالب فعالیت های متنوع هنری، نمایشی، آموزشی ارائه می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

منطقه 20 شهرداری تهران

منطقه 20 (شهرری ) جنوبی ترین منطقه شهری شهرداری تهران با 378445 نفر جمعیت و وسعت 23 کیلومتر مربع داخل محدوده شهری و 153 کیلومترمربع حریم بوده همچنین این منطقه دارای پنج ناحیه داخل محدوده و دو ناحیه خارج محدوده و 22 محله می باشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه