اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950621122355388

با حمایت بانک اقتصادنوین از طرح‎های فرهنگی

نمایشگاه "قلم - صلح - قدم" افتتاح شد

کد: 13950621122355388

http://goo.gl/j653p0

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با روز جهانی صلح با حمایت بانک اقتصادنوین نمایشگاه "قلم - صلح – قدم" از سوی سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران و با همکاری گالری شیرین افتتاح شد.

نمایشگاه

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، در این نمایشگاه که از روز جمعه 19 شهریور آغاز و تا 23 شهریور ادامه خواهد داشت آثار امیرعلی ایزدی و رضا عابدینی با موضوع صلح به نمایش گذاشته شده است.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه سرج ناکوزی جانشین هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نمایشگاه ضمن تاکید بر اهمیت ترویج صلح گفت: جامعه جهانی امروز بیش از هر روز دیگر نیازمند صلح و دوستی است.

فاطمه فروزان اعلاء رئیس اداره روابط عمومی بانک اقتصادنوین نیز در آیین افتتاح نمایشگاه قلم - صلح - قدم ضمن اشاره به نقش سازمان‌های اقتصادی در ترویج فرهنگ صلح گفت: بانک اقتصادنوین در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود از برگزاری این نمایشگاه حمایت کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد این حرکت بانک اقتصادنوین نقش موثری در ترویج صلح در جامعه جهانی ایفا کند.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه "قلم - صلح - قدم" در گالری شیرین که با استقبال علاقه‌مندان همراه بود دکتر حسین الهی قمشه‌ای، رضا کیانیان، صابر ابر و جمعی از هنرمندان حضور داشتند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به گالری شیرین به آدرس تهران، خیابان کریم‌خان زند، خیابان سنایی، خیابان سیزدهم، مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش