اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950621122415230

ارائه همبرگر تازه و یخ نزده از صنایع غذایی مهیا پروتئین

رقیب جدیدی به بازار همبرگر عرضه شد

کد: 13950621122415230

https://goo.gl/f4anac

، تهران , (اخبار رسمی): تولید کننده فعال در عرصه محصولات پروتئینی کشور ، همبرگر چرخکرده را با امکان عرضه به صورت تــازه از تیر ماه 1395 روانه بازار کرد.

همبرگر چرخکرده تــازه - 500 گرمی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین، این شرکت در ارائه ای تازه، همبرگر چرخکرده تــازه (بدون یخ) را با بسته بندی جدید به وزن 500 گرم، از تیر ماه 1395 در کلیه فروشگاه های معتبر کشور عرضه کرد تا در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.
مزیت این محصول بدیع در عرضه آن به صورت تــازه و غیرمنجمد است و از این رو،  طعم این محصول بسیار لذیذتر از همبرگرهای منجمد است.

این محصول تازه  شرایط نگهداری اش نیز بدین صورت است که به صورت تــازه 48 ساعت در دمای 0 الی 4 درجه سانتی گراد و پس از انجماد 3 ماه در دمای 18- درجه سانتی گراد قابل نگهداری خواهد بود.

مصرف کنندگان  می توانند با مراجعه به مراکز فروش و سوپر مارکت‌‌های معتبر محصولات مدنظر خویش را با برند مهیا پروتئین خریداری کنند.

گفتنی است این شرکت از آغاز تاکنون همواره در تلاش بوده تا با تکمیل سبد محصولات خود و ارائه محصولات با کیفیت ، سهم خود را در ارتقای سلامت جامعه ایفا کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت  و یا آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سلامت و زیبایی | سرگرمی و تفریح