اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950623123605494

همزمان با عید سعید قربان توسط بانک سرمایه

اینترنت بانک یکپارچه بهره برداری شد

کد: 13950623123605494

http://goo.gl/BlljEL

، تهران , (اخبار رسمی): سامانه «اینترنت بانک یکپارچه سرمایه» همزمان با عید سعید قربان و با هدف افزایش رضایت و خدمت رسانی به مشتریان مورد بهره برداری قرار گرفت.

موبایلبانک

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، با راه اندازی سامانه اینترنت بانک یکپارچه سرمایه، مشتریان محترم می توانند کلیه خدمات مبتنی بر کارت و حساب سرمایه را از طریق یک سامانه واحد به انجام رسانند.

شایان ذکر است در این سامانه خدمات مبتنی بر کارت شامل اعلام موجودی و دریافت صورت حساب، انتقال وجه عادی، دسته ای و مستمر درون بانکی، انتقال وجه بین بانکی پایا و ساتنا، مدیریت چک و مدیریت تسهیلات و خدمات مبتنی بر حساب سرمایه شامل موجودی کارت، صورت حساب کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه، انتقال وجه کارت به کارت، مسدودی کارت و تغییر رمز دوم کارت ارائه می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سرمایه

بانک سرمایه با بهره مندی از تجارب و تخصص و دانش علمی و عملی ارزشمند صاحب نظران اقتصادی دست اندرکاران پولی و بانکی کشور، با اهداف ذیل شروع به فعالیت نموده است. جذب و بکارگیری سرمایه های سرگردان و تخصیص بهینه آن در جهت تامین نیازهای مالی بخش های مختلف اقتصادی در چارچوب قانون مدیریت بهینه منابع مالی سهامداران و سپرده گذاران و ارتقای توان مالی آنها توسعه و گسترش بانکداری الکترونی ک

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه