کد: 13950624126016101

در فرهنگسرای امید انجام می شود

تجلیل از استاد هاشم فنی پور

کد: 13950624126016101

https://goo.gl/r9k7Mu

، تهران , (اخبار رسمی): فرهنگسرای امید در راستای اجرای طرح "روز فرهنگ" مراسم تجلیل از استاد هاشم فنی پور را روز 25 شهریورماه برگزار می کند.

تجلیل از استاد هاشم فنی پور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 13؛ فرهنگسرای امید به منظور معرفی، قدردانی و حمایت از اساتید، پژوهشگران، نویسندگان و هنرمندان عرصه فرهنگ و هنر در سطح شهر تهران مراسم تجلیل از استاد هاشم فنی پور را روز پنج شنبه 25 شهریورماه از ساعت 10 تا 12 در سالن آمفی تئاتر برگزار می کند.

استاد فنی پور متولد 1339 سالهاست در حوزه هنر معرق، مشبک و منبت فعالیت دارد. وی از هنرمندان برجسته معرق کار و منبت کار در منطقه 13 تهران است.

علاقه مندان جهت شرکت در این مراسم می توانند به نشانی: میدان امام حسین، خیابان شهید منتظری، خیابان خشکبارچی، بوستان خیام، فرهنگسرای امید مراجعه کنند و یا جهت آگاهی بیشتر از برنامه با شماره 33303842 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

منتشر شده در سرویس:

هنرهای تجسمی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.