کد: 13950624126345428

درمسابقات قهرمانی نوجوانان کشور رقم خورد

تمدیدافتخارآفرینی وزنه برداران نوجوان زنجانی

کد: 13950624126345428

https://goo.gl/lPu9DS

، تهران , (اخبار رسمی): در این مسابقات که با حضور 28 تیم از کل استانهای کشور و 145 ورزشکار در شهرستان مراغه برگزار گردید، زنجان با کسب 6 مدال طلا توانست یک چهارم مدال های این رقابتها را ازآن خود کند.

تمدیدافتخارآفرینی وزنه برداران نوجوان زنجانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، علی نصرتی مربی تیم وزنه بردای زنجان در گفتگو با پایگاه خبری این اداره کل از برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در رده سنی 16-17 سال خبر داد. در این مسابقات که با حضور 28 تیم از کل استانهای کشور و 145 ورزشکار در شهرستان مراغه برگزار گردید، زنجان با کسب 6 مدال طلا توانست یک چهارم مدال های این رقابتها را ازآن خود کند.
تیم زنجان با سه ورزشکار، مهدی دویرانی، حسین سلطانی و نیما نعمتی و دو مربی، علی نصرتی و محسن سلطانی دراین رقابتها حضور پیدا کرد که دویرانی در دسته 56 کیلوگرم توانست در حرکت یک ضرب، 90 کیلوگرم و در حرکت دو ضرب 115 کیلوگرم و در حد نصاب مجموع 205 کیلوگرم، به سه مدال طلای این وزن دست یافت.
دیگر وزنه بردار زنجانی، حسین سلطانی در دسته 69 کیلوگرم توانست در حرکت یه ضرب131 کیلوگرم ، در حرکت دو ضرب 152 کیلوگرم و در حد نصاب مجموع 283 کیلوگرم، موفق به کسب سه مدال طلا شد.
همچنین نصرتی به انتخاب بهترین وزنه بردار ایران با در نظر گرفتن اصول این رشته ورزشی و قدرت بدنی ورزشکاران اشاره کرد و افزود مهدی دویرانی به عنوان سومین وزنه بردار برتر کشور انتخاب شد. گفتنی است که این افتخار آفرینی وزنه برداران نوجوان زنجانی در سال 94 و 95 دو سال پیاپی، زنجان را در این رشته ورزشی سر آمد کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.