اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950627128525996

در آستانه اول مهر در تهران انجام می شود

اجرای طرح بازباران در منطقه 20

کد: 13950627128525996

https://goo.gl/pG9vbi

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 20 از اجرای طرح " بازباران "در قالب ویژه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی به مناسبت بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در این منطقه جنوبی خبرداد.

آغاز سال تحصیلی کودکان کار جنوب تهران با جشن مهربونی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20، سید احمد صفوی با بیان این مطلب افزود: طبق روال هر سال، مدیریت شهری تهران مهیای بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی شده و این منطقه نیز صدها ویژه برنامه فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان این منطقه جنوبی تدارک دیده است.

صفوی با اشاره به برگزاری آئین بازگشایی مدارس، حوزه های علمیه و دانشگاه ها، افزود: برپایی کارگاه های آموزشی با مضامین کسب و کار و آسیب های اجتماعی، جشن آغاز سال تحصیلی برای مدارس مناطق محروم، اهداء بسته های حمایتی و سلامت محور، اجرای طرح سلامت معنوی از جمله ویژه برنامه های طرح باز باران است.

وی ادامه داد: اجرای طرح گوهر رحمت، جشنواره بهترین ها از دورریختنی ها، طرح حجاب یاوران، دوره های آموزشی مدارس آماده و جشنواره تفریحی ورزشی در قالب مسابقات و برنامه های فرهنگی از دیگر فعالیت هایی است ویژه آغاز سال تحصیلی جدید برنامه ریزی شده است و  در مراکز آموزشی و مدارس به اجرا در می آید.

صفوی با بیان اینکه اکثر فعالیت های مدیریت شهری این منطقه با محوریت محله های کم برخوردار و نیازمند در حال اجراست، گفت: برپایی جشن ماه مهربونی ویژه کودکان کار، توزیع بسته های حمایتی برای دانش آموزان نیازمند و اجرای جشنواره بومی محلی در محدوده حریم و روستاهای منطقه 20 از جمله مواردی است که تا پایان مهرماه در مدارس و مراکز آموزشی این منطقه جنوبی انجام می شود تا اقشار کم برخوردار و نیازمند نیز بدون دغدغه، سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

شهردار منطقه 20 یادآور شد: بر اساس تفاهم نامه با آموزش و پرورش صدها فعالیت در قالب برنامه های عمرانی و برنامه ای در مدارس و مراکز آموزشی اجرا می شود که امسال اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان برای این تعامل وهمکاری لحاظ شده است تا بستر نشر علم و دانش، بیش از پیش فراهم شو

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

منطقه 20 شهرداری تهران

منطقه 20 (شهرری ) جنوبی ترین منطقه شهری شهرداری تهران با 378445 نفر جمعیت و وسعت 23 کیلومتر مربع داخل محدوده شهری و 153 کیلومترمربع حریم بوده همچنین این منطقه دارای پنج ناحیه داخل محدوده و دو ناحیه خارج محدوده و 22 محله می باشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه