اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950628130816101

اختتامیه جشنواره موسیقی «آوای همبستگی»

کد: 13950628130816101

https://goo.gl/Smijgw

، تهران , (اخبار رسمی): آخرین اجرای گروه‌های حاضر در جشنواره موسیقی «آوای همبستگی» شب گذشته در فرهنگسراهای شهر تهران برگزار شد.

اختتامیه جشنواره موسیقی «آوای همبستگی»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در طول جشنواره  موسیقی «آوای همبستگی» گروه موسیقی «می‌شو» از استان آذربایجان شرقی به سرپرستی احد ملکی علی‌شاهی، گروه موسیقی «سرو» از استان خراسان شمالی به سرپرستی «صادق مهدوی»، گروه موسیقی «مهر آئین» از استان همدان به سرپرستی مهرداد ملکی و گروه موسیقی «کادوسیان» به سرپرستی متین رضوانی‌پور در سه شب از 25 تا 27 شهریور به روی صحنه فرهنگسراهای رازی، امید، فردوس، ابن سینا رفتند.

اختتامیه این جشنواره امروز 28 شهریور ماه ساعت 18 به میزبانی فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

بابک ربوخه، مدیر امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری و دکتر کیوان پهلوان پژوهشگر موسیقی نواحی ایران سخنرانان مراسم اختتامیه خواهند بود و  پس از اجرای موسیقی از گروه‌های حاضر در این جشنواره و گروه برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

موسیقی