اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950628130985405

در چهارمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌ عمومی

رئیس روابط عمومی بانک سپه تندیس گرفت

کد: 13950628130985405

https://goo.gl/AkUdx8

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه به سبب تلاش در جهت ارتقای جایگاه روابط عمومی مورد تقدر قزار گرفت.

تندیس

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سپه، تندیس چهارمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی به سید علی جلالی نظری مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه به پاس تلاش در جهت ارتقای جایگاه روابط عمومی کشور اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: این تندیس در کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی و در جمع فعالان و مدیران حوزه روابط عمومی در 13 شهریور 95 به مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه اهدا شد.

این چندمین بار است که اداره کل روابط عمومی بانک سپه مورد تقدیر قرار می گیرد. کسب رتبه اول ارتباط با رسانه ها و رتبه سوم پژوهش در جشنواره روابط عمومی های برتر کشور و... از جمله این رتبه ها است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سپه

در آغاز سال 1304 شمسی که هنوز آرامش در سراسر کشور و فعالیت‌های عمومی در شئون مختلف اجتماعی محسوس نشده بود و تأثیر شگرف عوامل اقتصادی و بازرگانی در حیات سیاسی مملکت نمودی نداشت. نخستین بانک ایرانی در 14 اردیبهشت ماه سال 1304 با سرمایه 3,883,950 ریال در محلی محدود – چند باب مغازه – تأسیس شد و در 24 اسفند همان سال اولین شعبه بانک سپه در شهر رشت افتتاح شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی