اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950701133405364

بانک قوامین در ایلام انجام داد

بهره برداری از 13دستگاه خودپرداز برون شعبه ای

کد: 13950701133405364

https://goo.gl/ZD5sQ6

، تهران , (اخبار رسمی): در جهت توسعه بازار وگسترش خدمات بانکداری الکترونیک وکسب درآمدهای غیرمشاع، تعداد 13 دستگاه خودپرداز برون شعبه یی، شامل 11دستگاه دیواری و2 دستگاه سالنی در استان ایلام به بهره برداری رسید.

بانک قوامین

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک قوامین  مهردادعلیزاده مدیر شعب بانک در استان در خصوص بهره برداری از خدمات بانکداری الکترونیک در این مدیریت گفت: نگاه این مدیریت به راه اندازی سیستم های خودپرداز های بیرونـی نگاهی کیفی و همراه با کنترل هزینه ها است.

وی در ادامه افزود: در جانمایی خودپردازهای سالنـی و دیواری خدمت رسانی به عموم مردم به خصوص در مکان های پرتردد شهری و نیز سهولت دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری در اولویت بوده است.

علیزاده هم چنین تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در استان ایلام، درآمد زایی بیشتر تلاش جهت شناسایی نیاز ها و امکانات موردنظر مشتریان ادامه دارد و بر همین مبنا نصب و راه اندازی خودپردازهای جدید در  مکان های دیگر مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: بانک قوامین  با در اختیار داشتن بیش از 5 درصد از منابع کل کشور و بیش از 730 شعبه در سراسر کشور عضوی فعال در شعبه ی بانکی کشور است و پرونده یی درخشان در ساماندهی موسسه های  پس انداز و قرض الحسنه غیر مجاز در همکاری با بانک مرکزی داشته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک قوامین

انک قوامین در ابتدای دهه 70 حضور در نظام پولی وبانکی کشور را با نام صندوق قرض الحسنه ناجا تجربه کرد و پس از آن درسال 79 با تغییر نام به موسسه پس انداز وقرض الحسنه قوامین برگی نو در دفتر خدمات بانکی باز نمود و رسالت خود را از خدمت رسانی به کارکنان ناجا به عموم مردم تسری داد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه