اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703134475230

تخفیف‌های مناسبتی صنایع غذایی مهیا پروتئین اعلام شد

برگزاری نمایشگاه عطر سیب در "بوستان ولایت"

کد: 13950703134475230

https://goo.gl/kr5gg8

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه عطر سیب با حضور صنایع غذایی مهیا پروتئین واقع در بوستان ولایت، از تاریخ اول مهر ماه آغاز شده است.

عرضه محصولات مهیا پروتئین با 20% تخفیف ویژه در نمایشگاه عطر سیب (بوستان ولایت) - 1 تا 10 مهر ماه

مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند گوشت مصرفی خود را با 20 درصد تخفیف ویژه تهیه کنند

به گزارش روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان نمایشگاه عطر سیب از تاریخ اول مهر ماه به مدت 10 روز در بوستان ولایت برگزار می‌شود.

مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند گوشت مرغ ، گوسفند و گوساله مصرفی خود را از غرفه های مهیا پروتئین تهیه کرده و از 20 درصد تخفیف ویژه نیز بهره مند شوند.

بهزاد درخور مدیرعامل صنایع غذایی مهیا پروتئین مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات مهیا پروتئین فراهم گردد.

وی ادامه داد: آنچه سرلوحه فعالیت‌های صنایع غذایی مهیا پروتئین در کنار ارتقای کیفی و کمی محصولات بوده، بهبود خدمات دهی مناسب به مشتریان با بهره ‌گیری از الگوهای مدرن و کارآمد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]