اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703135095996

زنگ مدرسه کودکان کار منطقه 20 به صدا درآمد

کد: 13950703135095996

https://goo.gl/7tHxJg

، تهران , (اخبار رسمی): سال تحصیلی کودکان کار منطقه 20 با حضور شهردار منطقه و مهناز افشار؛ تهیه کننده و بازیگر سینما به عنوان سخنگوی پویش "بد سرپرست تنهاتر است" رسما آغاز شد.

زنگ مدرسه کودکان کار منطقه 20 به صدا درآمد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20، سید احمد صفوی شهردار منطقه 20در جمع کودکان کار مدرسه ایلیا گفت: شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی با مجموعه اقدامات اجتماعی، فرهنگی، ترافیکی و عمرانی در تلاش است تا بستر علم و دانش را بیش از پیش برای دانش آموزان و رهپویان دانایی فراهم کند.

صفوی با اشاره به اینکه مدیریت شهری منطقه 20در طول سال تحصیلی همراه با دانش آموزان خواهد بود، افزود: مسابقات ورزشی، جشنواره های هنری ونمایشی، کارگاه های آموزشی از جمله برنامه های پیش بینی شده برای دانش آموزان است.

وی ضمن قدردانی از حضور مهناز افشار، تهیه کننده و بازیگر سینما در جمع کودکان کار منطقه 20 و دست اندرکاران پویش "بد سرپرست تنهاتر است" که متولی این مراسم بودند، برای این کودکان، موفقیت تحصیلی را آرزو کرد.

مدرسه ایلیا، اولین مرکز آموزشی ویژه کودکان کار منطقه 20 است که با حمایت و پشتیبانی اداره آسیب های اجتماعی شهرداری این منطقه جنوبی راه اندازی شده است که علاوه بر آموزش های تحصیلی، خدمات مشاوره ای، پزشکی، مددکاری و کارآفرینی به دانش آموزان ارائه می شود.

پویش" بد سرپرست تنهاتر است" با هدف حمایت از کودکان برسرپرست، از سوی شهرام گیل آبادی، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، طراحی و توسط جمعی از هنرمندان، فعالان اجتماعی، حقوقدانان، روانشناسان، جامعه شناسان، ورزشکاران و اهالی رسانه تشکیل شده که مهناز افشار تهیه کننده و بازیگر سینما نیز به عنوان سخنگوی این پویش است.

همچنین شهردار منطقه 20 به مناسبت  بازگشایی مدارس، در هنرستان قدس که میزبان فرماندار ویژه شهرری، معاون پارلمانی رئیس جمهور، نماینده امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و مدیران آموزش و پرورش ناحیه دو شهرری بود، حضور یافت و شروع سال تحصیلی را به دانش آموزان تبریک گفت.

بر اساس این گزارش، زنگ مدرسه مدارس منتخب، در اولین روز سال تحصیلی 96-95، با حضور شهرداران نواحی، ائمه جماعات، شورایارها، خانواده معظم شهدای مدافع حرم به صدا درآمد و صدها شاخه گل به دانش آموزان این مدارس اهداء شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

منطقه 20 شهرداری تهران

منطقه 20 (شهرری ) جنوبی ترین منطقه شهری شهرداری تهران با 378445 نفر جمعیت و وسعت 23 کیلومتر مربع داخل محدوده شهری و 153 کیلومترمربع حریم بوده همچنین این منطقه دارای پنج ناحیه داخل محدوده و دو ناحیه خارج محدوده و 22 محله می باشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه