اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703135395444

در میان بیلبوردهای ماه مبارک رمضان

تبلیغات شهری بیمه دی دوم شد

کد: 13950703135395444

https://goo.gl/Rizgvq

، تهران , (اخبار رسمی): با تاکید بر نظر مخاطبان، بیلبورد تبلیغاتی بیمه دی در ماه مبارک رمضان، بیشترین امتیاز را در معانی، محتوی و زیبایی کسب کرده و دومین طرح شناخته شد.

بیمه دی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه دی، در ماه مبارک رمضان، 50 برند و شرکت معتبر به منظور ارائه تبلیغات محیطی در سطح شهر با محتوی ماه مبارک رمضان مشارکت داشتند که بیمه دی توانست با کسب آراء و امتیازی مطلوب، مقام دوم را از نظر محتوی، زیبایی و مفهوم کسب کند.

بر اساس این گزارش، بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی که توسط 50 برند مطرح کشور، مفاهیم و موضوعات مرتبط با ماه مبارک رمضان را به نمایش در آوردند؛ توسط گروهی کارشناس و متخصص در حوزه های شهری، روانشناختی، مذهبی، صنعت تبلیغات و... مورد بررسی و تحلیل قرار گرفتند که با تاکید بر میزان جذب آراء مخاطب خاص و مردمی، بیلبورد تبلیغاتی ماه مبارک رمضان بیمه دی توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد.

قابل ذکر است که پیش از این نیز آگهی تلویزیونی شرکت بیمه دی نیز جزو تبلیغات منتخب سال شناخته شده بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دی

بیمه­ دی در سال 83 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای عالی بیمه ، با شماره ثبت 241511 در ادراه ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور با سرلوحه قراردادن شعار تعهد ،تخصص و نوآوری به طور مستمر سعی در ارایه خدمات بهینه و مطلوب به عموم مردم خود را نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسابقه و فراخوان