اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705138466161

پرورش اعلام کرد

واکنش مثبت هواپیماسازها به پیوستن ایران به FATF

کد: 13950705138466161

https://goo.gl/qODj5x

، (اخبار رسمی): ‌مدیرعامل ایران ایر گفته است هیچ یک از شرکت‌های هواپیمایی طرف قرارداد با ایران‌ایر نسبت به پیوستن ایران به FATF واکنش منفی نشان نداده اند. وی هم چنین خبر داده است که امسال هم با قیمت مصوب بلیت‌ها در ایام محرم به فروش می‌رسد و افزایش قیمت نخواهیم داشت.

واکنش مثبت هواپیماسازها به پیوستن ایران به FATF

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ، فرهاد پرورش درباره تاثیر محلق شدن ایران به FATF در قراردادهای ایرباس، گفت: به نظر نمی رسد که پیوستن ایران بهFATF  قرارداد خرید هواپیما را تحت تاثیر بگذارد. در یک بررسی کلی که در بخش حقوقی ایران‌ایر انجام شده، به این نتیجه رسیدیم که  آنچه که عده‌ای مطرح می‌کنند مبنی بر اینکه الحاق ایران به این گروه باعث توقف قرارداد خرید هواپیما می شود، کارشناسی شده نیست. زیرا در خرید هواپیما فروشنده و خریدار و منشا پرداخت پول و علت آن کاملا مشخص است .

وی تاکید کرد: تاکنون نه از طزف شرکت بویینگ، نه ایرباس و نه ای.تی.ار واکنش منفی نسبت به این موضوع نشنیده‌ایم.

پرورش همچنین درباره کنترل بازار فروش بلیت عتبات عالیات در ایام محرم، گفت: اجازه ایجاد بازار سیاه برای فروش بلیت‌های ایران ایر به مقاصد عتبات عالیات در ایام محرم را نمی‌دهیم چنان که سال گذشته هم بلیت‌های ایران ایر در این ایام با نرخ مصوب فروخته شد. درباره بلیت‌های عتبات عالیات یا خود ایران ایر فروشنده است و یا توسط سازمان حج و زیارت چارتر می شود.

وی افزود: امسال هم با قیمت مصوب بلیت‌ها در ایام محرم به فروش می‌رسد و افزایش قیمت نخواهیم داشت. هر کسی که بلیت را گران‌تر از نرخ مصوب ایران ایر خریداری کند می‌تواند برای پیگیری موضوع به ایران ایر مراجعه کند.

مدیرعامل ایران ایر گفته است: به عنوان یک شرکت دولتی هم نظارت دقیق بر عملکرد ما در این ایام وجود دارد و ما هم بر بازار هم نظارت خواهیم داشت. در طول سال گذشته حتی یک مورد هم نبوده است که کسی بلیت گران‌تر از نرخ مصوب را از ایران ایر خریداری کرده باشد. تشکر و تقدیرهایی هم از برخی از ارگان های رسمی کشور در مورد کنترل نرخ این ایام را دریافت کردیم.

وی با اشاره به برنامه پروازی ایران ایر در ایام محرم، گفت: در دهه اول محرم روزانه 4 تا 5 پرواز از حدود 9 استان به مقاصد نجف و بغداد خواهیم داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواپیمایی کشوری

سازمان هواپیمایی کشوری اعمال حاکمیت برصنعت حمل ونقل هوایی راعهده داراست همین بس که پس ازانقلاب شکوهمند اسلامی به رغم مشغله های هشت سال دفاع مقدس و اخراج کارشناسان خارجی،کلیه اموربه دست توانای متخصصین ایرانی انجام وفرودگاههای کشوراز 22فرودگاه قبل ازانقلاب که حمل بارومسافردرآن انجام می گرفت به 70فرودگاه عملیاتی وآمارجابه جایی مسافر از قریب به 3میلیون نفر به حدود 20 میلیون نفردرسال افزایش یافته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان