اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705138746101

هنرمندان موسیقی لرستان تجلیل می شوند

کد: 13950705138746101

https://goo.gl/IivhFi

، تهران , (اخبار رسمی): در حاشیه برگزاری همایش دو روزه "خنیاگران موسیقی سرزمین مادری" استادان موسیقی علی اکبر شکارچی ، فرج علیپور، درویش رضا منظمی، ایرج رحمانپور با حضور هنرمندان ، مسئولین فرهنگی و هنری تجلیل می شوند .

هنرمندان موسیقی لرستان تجلیل می شوند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران ، این همایش دو روزه با هدف موسیقی شناسی خطه لرستان و تجلیل از هنرمندان لرستانی دوشنبه پنجم و سه شنبه ششم مهر ساعت 20 با حضور اساتید پیشکسوت و هنرمندان لرستان برگزار می شود.
دونوازی کمانچه و تمبک (اشکان مرادی، بابک پیمانی)، تکنوازی بلوئور( مجید عموزاده)، تک نوازی کمانچه (همایون پشتدار)، سخنرانی علی اکبرشکارچی و گروه نوازی به سرپرستی فرج علی پور برنامه های دوشنبه 5 مهر و دونوازی سرنا و دهل( احسان عبدی پور، امیرعبدی پور)، تک نوازی تنبور( سلیمان میری)، تک نوازی کمانچه (حسن سالم)، سخنرانی (فریدون شهبازی) و گروه نوازی به سرپرستی ایرج رحمان پور روز سه شنبه 6 مهر بخشی از برنامه هایی است که در حاشیه این همایش اجرا می شود .
"خنیاگران سرزمین مادری" عنوان برنامه ای است که هرفصل به بررسی موسیقی یکی از اقوام ایرانی می پردازد .
علاقه مندان برای حضور دراین همایش دوروزه می توانند به فرهنگ سرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان ، خ جلفا مراجعه و یا با شماره های 20-22872818 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

موسیقی