اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950706139575817

هوا بارانی می شود

کد: 13950706139575817

https://goo.gl/cqrEkw

، تهران , (اخبار رسمی): امروز در گیلان، جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و بخش هایی از هرمزگان باران می بارد.

هوای بارانی می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، با بیان این که  امروز  سه شنبه وقوع بارش پراکنده در گیلان انتظار می رود، گفت: طی این مدت در ساعات بعد از ظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و بخش هایی از شرق و شمال هرمزگان بارش پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق پیش بینی می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواشناسی

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد. تحقیق و شناخت کامل اتمسفر و کلیه پدیده های جوی وجمع آوری ، تنظیم و تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای هواشناسی و ارائه و کشف نتایج حاصله بمنظور کمک به برنامه ریزی ، پیشرفت و افزایش بازدهی موثر در فعالیتهای کشاورزی، دامپروری، آب، آبیاری، مخازن آبهای زیر زمینی، آبهای سطحی، شهرسازی، سدسازی، تامین انرژی، تاسیسات شهری، آبرسانی، سلامتی و بهبود ارتباطات هوایی، در یایی، زمینی و مطالعات محیط زیست و سایر فعالیتهای دریایی، آلودگی هوا، تعدیل وضع هوا و غیره از مهمترین کاربرد های هواشناسی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

گردشگری و میراث فرهنگی | محیط زیست