اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950706140455990

با هدف کاهش حجم ترافیک

بزرگراه شهید حکیم تعریض می شود

کد: 13950706140455990

https://goo.gl/4eaSL3

، تهران , (اخبار رسمی): معاون حمل ونقل وترافیک منطقه5 گفت: ، با هدف روان‌سازی تردد وکاهش حجم ترافیک طرح تعریض بزرگراه شهید حکیم در دستور کار قرار گرفت.

بزرگراه شهید حکیم تعریض می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه5 ،باقراسدی ، معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه 5، با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش حجم ورود خودروها و محدود بودن ظرفیت ترافیکی منطقه، پس از مطالعات ترافیکی صورت گرفته طرح تعریض بزرگراه شهید حکیم به عنوان یک راه حل در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.

 وی افزود: به منظور بهسازی  کارکرد شبکه بزرگراهی  طرح تعریض بزرگراه شهید حکیم حدفاصل بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی تا خیابان اباذر  طراحی و در دست اجرا قرار دارد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه افزود: این نقطه  از بزرگراه یکی از گلوگاه های ترافیکی در بزرگراه حکیم است که با اجرای طرح  وافزایش ظرفیت عبوری بخشی از بار ترافیکی بزرگراه کاهش می یابد.

اسدی ادامه داد: طرح تعریض باند شمالی بزرگراه حکیم حدفاصل اشرفی اصفهانی تا خیابان سهیلی قهرودی پیش بینی شده است.

وی همچنین از بازگشایی خیابان سرو به بزرگراه حکیم خبردادوگفت:با تکمیل طرح خیابان سرو از حالت جزیره خارج شده ودسترسی به بزرگراه فراهم می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، بالاترین مرجع در شهرداری تهران است که مسئولیت سیاست گذاری، هماهنگی، برنامه­‌ریزی و کنترل عملکرد حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه