اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710145025996

آمادگی نهادهای شهری منطقه 20 برای ایام محرم

کد: 13950710145025996

https://goo.gl/WABmpx

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 20 از آمادگی و تعامل نهادها و ادارات شهری برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم های سوگواری امام حسین(ع) در این منطقه جنوبی خبرداد.

آمادگی نهادهای شهری منطقه 20 برای ایام محرم

به گزارش اخبار رسمی یه نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20، سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: منطقه 20 به عنوان قطب مذهبی شهر تهران در ایام محرم میزبان هزاران عزادار حسینی است که به منظور ارائه خدمات بهینه به سوگواران، تعامل و هماهنگی های لازم بین نهادها و ادارات درون و برون سازمانی انجام شد.

صفوی با اشاره به اینکه با فعالیت ستاد مدیریت بحران و برپایی مانورهای عملیاتی، تعامل لازم بین نهادهای شهری در منطقه 20 به خوبی ایجاد شده است، افزود: این تعامل ایجاد شده بسیار ارزشمند است که در ارائه بهترین خدمات به شهروندان نمود پیدا می کند.

شهردار منطقه 20 یادآور شد: برای برقراری ایمنی در هیئت های عزاداری و مسیرهای تردد عزاداران، مانور عملیاتی با حضور ارگان های مختلف شهری برگزار شد تا میزان آمادگی عوامل اجرایی این ارگان ها بررسی و ارزیابی شود.

محسن کریمی دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 20 با اشاره به اینکه پیش از عملیاتی شدن سناریوی فرضی، مانور دورمیزی آن در محل سرکلانتری نهم با حضور نمایندگان عوامل اجرایی برگزار شده بود، گفت: رفع ترافیک، آرام کردن ناآرامی های اجتماعی ، انتقال مصدومین به مراکز درمانی، مهار آتش سوزی و انفجارهای احتمالی از موارد پیش بینی شده در سناریو بود که با حضور تیم های اجرایی عملیاتی شد.

 کریمی با اشاره به اینکه یکی از دلایل برپایی این مانور به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی بوده است، ادامه داد: اورژانس، سرکلانتری نهم شهر تهران، شبکه بهداشت و درمان شهرری، ادارات برق، گاز، آب و مخابرات، سپاه ناحیه جنوب شهر تهران، جمعیت هلال احمر، سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی منطقه 7 شهر تهران از عوامل اجرایی حاضر در این مانور بودند.

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 20 ارتقاء سطح آمادگی نیروهای درون و برون سازمانی در تمامی سطوح فرماندهی و عملیاتی، فراهم نمودن بستر هماهنگی در پاسخگویی به درخواست های فرماندهی بالاتر و بازبینی توانایی ها و سنجش نقاط ضعف و قوت را از دیگر اهداف این مانور عملیاتی برشمرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

منطقه 20 شهرداری تهران

منطقه 20 (شهرری ) جنوبی ترین منطقه شهری شهرداری تهران با 378445 نفر جمعیت و وسعت 23 کیلومتر مربع داخل محدوده شهری و 153 کیلومترمربع حریم بوده همچنین این منطقه دارای پنج ناحیه داخل محدوده و دو ناحیه خارج محدوده و 22 محله می باشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه