تا پایان سال 95

افزایش 50هکتاری فضای سبز منطقه 20

کد: 13950711146455991

https://goo.gl/rVxl5F

، تهران , (اخبار رسمی): معاون خدمات شهری شهرداری تهران از افزایش 50هکتاری فضای سبز منطقه 20، احداث و بهره برداری از چندین پارک، احداث و بهره برداری از بوستان ویژه بانوان تا پایان امسال، احداث 5 میدان میوه و تره بار در 5 محله منطقه 20 ،احداث شهربازی ، جداره سازی و زیباسازی خیابان حرم خبر داد.

افزایش 50هکتاری فضای سبز منطقه 20

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی با اشاره به برگزاری جلسه نظارت دوره ای شهردار تهران از منطقه 20 گفت: براساس تدابیر ایشان مصوبات بسیار خوبی برای این منطقه رقم خورد و اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های شهری منطقه در راستای خدمات رسانی بهینه به شهروندان اختصاص یافت. مهندس یزدانی در ادامه افزود:انشالله تا پایان سال و در راستای کمک به افزایش سرانه فضای سبز این منطقه، 50هکتار به فضای سبز این منطقه افزوده خواهد شد و چندین پارک توسط منطقه و یک پارک هم توسط سازمان بوستان ها احداث خواهد شد که اعتبارات لازم در این زمینه اختصاص یافته است و تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

بهره برداری از بوستان ویژه بانوان تا پایان سال 95
وی اضافه کرد:با توجه به نیاز و درخواست شهروندان محترم این منطقه؛ بوستان ویژه بانوان نیز تا پایان امسال احداث و به بهره برداری خواهد رسید.
یزدانی در ادامه افزود: البته در پارک های جدیدالاحداثی که در طراحی دیده شده بودند نیز امکاناتی از قبیل خدمات رفاهی، مبلمان شهری و... برای تامین رفاه حال شهروندان این منطقه اختصاص داده شده است.

احداث 5 میدان میوه و تره بار در 5 محله منطقه 20 /احداث شهربازی با مشارکت بخش خصوصی
معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه با بیان این که این منطقه 20 محله دارد که از این تعداد 15 محله از میادین میوه وتره بار برخوردار هستند، گفت:براساس مصوبات این جلسه تا پایان امسال 5 میدان میوه و تره بار نیز در محلاتی که از این امکان برخوردار نیستند، احداث خواهد شد که در روزهای آینده با توجه به تحویل 3 زمین برای احداث میادین، اقدامات اجرایی و عملیاتی آن آغاز خواهد شد و تا پایان سال نیز به بهره برداری خواهند رسید.
یزدانی در ادامه خاطرنشان کرد:همچنین 2میلیارد تومان اعتبار جهت آماده سازی زیرساخت های لازم برای احداث شهربازی به این منطقه تخصیص یافته است که این کار با مشارکت بخش خصوصی انجام خواهد شد و با تعهدات بخش خصوصی، تا پایان سال این شهربازی نیز به بهره برداری خواهد رسید.

جداره سازی و زیباسازی خیابان حرم از میدان حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تا بازار قدیم
وی در ادامه افزود:یکی از اقدامات بسیار خوبی که در این منطقه به دستور شهردار تهران و بنابر درخواست شهروندان در بخش زیباسازی از چند روز آینده صورت خواهد گرفت، جداره سازی و زیباسازی خیابان حرم از میدان حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تا بازار قدیم است که در ضلع شمالی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) واقع شده است که طول آن 600 متر و عرض 25 متر می باشد که توسط سازمان زیباسازی و با همکاری منطقه 20 عملیاتی و اجرایی خواهد شد.البته در این بخش نیازمند همکاری کسبه این خیابان نیز هستیم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران

حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، بالاترین مرجع در شهرداری تهران است که مسئولیت سیاست گذاری، هماهنگی، برنامه­‌ریزی و کنترل عملکرد در حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهر تهران را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه