اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950718155265406

بانک کشاورزی در جهت مسئولیت اجتماعی انجام داد:

توزیع 50 هزار بسته نوشت افزار

کد: 13950718155265406

https://goo.gl/D10Kh8

، تهران , (اخبار رسمی): بانک کشاورزی توزیع 50 هزار بسته نوشت افزار را به دانش آموزان در مدارس سراسر کشور توزیع کرد.

لوازم تحریر

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی باشگاه کودک و نوجوان این بانک، در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف بانک پذیر کردن کودکان و نوجوانان و ارزش آفرینی برای این قشر از جامعه، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، روز جهانی و هفته ملی کودک تعداد 50 هزار بسته هدایای نوشت افزار را در مدارس سراسر کشور توزیع می کند.

باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی مهر ماه سال 1393 راه اندازی شد و پس از گذشت دو سال توانسته است تعداد اعضای خود را به بیش از 92 هزار نفر رساند.

این گزارش می افزاید کودکان و نوجوانان برای عضویت در باشگاه کودک و نوجوان می توانند پس از مراجعه به شعب و افتتاح حساب کودک و نوجوان (قرض الحسنه پس انداز یا سپرده کوتاه مدت تاک ) ، از طریق سایت بانک کشاورزی و یا مراجعه مستقیم به آدرس  در باشگاه ثبت نام کنند.

شایان ذکر است نوجوانان 11تا15 ساله می توانند همزمان یا پس از افتتاح حساب در بانک کشاورزی، کارت مهرگستر نوجوان دریافت کنند و از خدمات الکترونیکی بانک کشاورزی بهره مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه