اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950726160285817

کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در گیلان و مازندران

کد: 13950726160285817

https://goo.gl/JWukik

، تهران , (اخبار رسمی): دمای هوا در استان های گیلان و مازندران 6 تا 12 درجه کاهش می یابد.

کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در گیلان و مازندران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان بااعلام این خبر و با بیان اینکه با توجه به فعالیت سامانه بارشی از بعد از ظهرامروز- دوشنبه - در گیلان و از اوایل شب در مازندران، بارش باران گاهی همراه با وزش باد نسبتاً شدید و آبگرفتگی معابر عمومی را پیش بینی کرد و گفت: این وضعیت تا اوایل سه شنبه تداوم خواهد یافت.

وی با بیان این که از بعد از ظهر امروزو فردا  کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در مناطق مذکور رخ خواهد داد، خاطرنشان کرد: در این مدت دریای خزر نیز مواج و متلاطم پیش بینی می شود.

مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به مه آلود بودن جاده های کوهستانی استان های گیلان و مازندران امروز و فردا امکان اختلال در حمل و نقل جاده ای را به سبب کاهش شدید دید افقی محتمل دانست و توصیه کرد با توجه به شرایط ذکر شده در مناطق فوق، اقدامات ایمنی لازم جهت جلوگیری از خسارات احتمالی به عمل آید.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواشناسی

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد. تحقیق و شناخت کامل اتمسفر و کلیه پدیده های جوی وجمع آوری ، تنظیم و تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای هواشناسی و ارائه و کشف نتایج حاصله بمنظور کمک به برنامه ریزی ، پیشرفت و افزایش بازدهی موثر در فعالیتهای کشاورزی، دامپروری، آب، آبیاری، مخازن آبهای زیر زمینی، آبهای سطحی، شهرسازی، سدسازی، تامین انرژی، تاسیسات شهری، آبرسانی، سلامتی و بهبود ارتباطات هوایی، در یایی، زمینی و مطالعات محیط زیست و سایر فعالیتهای دریایی، آلودگی هوا، تعدیل وضع هوا و غیره از مهمترین کاربرد های هواشناسی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

گردشگری و میراث فرهنگی | محیط زیست