اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950727162105817

سازمان هواشناسی پیش بینی کرد

کاهش دمای شدید در شمال و شمال غرب کشور

کد: 13950727162105817

https://goo.gl/9OK6va

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای از کاهش شدید دما در شمال و شمال غرب کشور خبر داد.

کاهش دمای شدید در شمال و شمال غرب کشور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی ،بارش باران، در اطلاعیه امروز سازمان هواشناسی آمده  است : وزش باد به نسبت شدید، کاهش دما و  بارش برف خفیف در شمال غرب و شمال کشور  برای امروز درشمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، شمال اردبیل، گیلان و غرب مازندران پیش بینی می شود .

این اطلاعیه  می افزاید که شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی هم  فردا  شاهد وزش باد به نسبت شدید، کاهش دما و در ارتفاعات بارش برف خواهد بود.
بر اساس این اطلاعیه در این مدت جاده های کوهستانی در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان ، اردبیل، مازندران و گلستان مه آلود خواهد بود و کاهش دید افقی میتواند سبب اختلال در حمل و نقل جاده ای شود.از این رو توصیه می شود با توجه به شرایط ذکر شده در مناطق فوق، اقدامات ایمنی لازم جهت جلوگیری از خسارات احتمالی به عمل آید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواشناسی

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد. تحقیق و شناخت کامل اتمسفر و کلیه پدیده های جوی وجمع آوری ، تنظیم و تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای هواشناسی و ارائه و کشف نتایج حاصله بمنظور کمک به برنامه ریزی ، پیشرفت و افزایش بازدهی موثر در فعالیتهای کشاورزی، دامپروری، آب، آبیاری، مخازن آبهای زیر زمینی، آبهای سطحی، شهرسازی، سدسازی، تامین انرژی، تاسیسات شهری، آبرسانی، سلامتی و بهبود ارتباطات هوایی، در یایی، زمینی و مطالعات محیط زیست و سایر فعالیتهای دریایی، آلودگی هوا، تعدیل وضع هوا و غیره از مهمترین کاربرد های هواشناسی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

گردشگری و میراث فرهنگی | محیط زیست