اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950728162826386

یک روشندل در مسابقات دوو میدانی کشور اول شد

کد: 13950728162826386

https://goo.gl/bLQ0GR

، (اخبار رسمی): محمد رضا وطن فدا، کارمند روشن دل سامانه 137 شهرداری ارومیه در پانزدهمین دوره مسابقات نابینایان و کم بینایان که در مشهد برگزار شد، موفق به کسب رتبه اول در رشته دوو 1500 متر شد.

رتبه اول مسابقات دوو میدانی کشور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد رضا وطن فدا، کارمند روشن دل سامانه 137 شهرداری ارومیه در پانزدهمین دوره مسابقات نابینایان و کم بینایان کشور، موفق به کسب رتبه اول در رشته دوو 1500 متر شد.

این رقابت‌ها با حضور 148 ورزشکار از 23 استان در ورزشگاه 15 خرداد مشهد برگزار شد.

همچنین مراسم اهدای جوایز و توزیع کاپ و مدال با حضور محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان،علی اصغر هادی‌زاده سرپرست نایب رئیسی فدراسیون و سردار باقرزاده رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان خراسان رضوی برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری ارومیه

شهرستان ارومیه مرکز استان چکمه‌ای شکل آذربایجان غربی در شمال غرب کشور ایران واقع شده است. این استان با سه استان آذربایجان شرقی ، کردستان و زنجان و سه کشور ترکیه ، عراق و آذربایجان هم مرز است. این شهرستان در جلگه‌ای به‌طول 70 کیلومتر و عرض 30 کیلومتر در کنار دریاچه ارومیه گسترده است. شهرستان ارومیه از شرق با دریاچه ارومیه، از غرب با کشور ترکیه، از جنوب با شهرستان‌های مهاباد، نقده و اشنویه و از شمال با شهرستان سلماس همسایه است. آب و هوای آن تقریبا مدیترانه‌ای و چهارفصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان در آن به وضوح دیده می‌شود. اختلاف درجه دمای آن از گرمترین روزهای تابستان تا سردترین شب‌های زمستان تا 64 درجه تفاوت دما را نشان می‌دهد و گرمترین ایام آن از 15 تیرماه تا 15 مرداد است. ارتفاع این شهر از سطح دریاهای آزاد 1332 متر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش