اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950728163175817

افزایش نسبی دما در کشور از فردا

کد: 13950728163175817

https://goo.gl/ixpi4A

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان هواشناسی پیش بینی کرد که از فردا در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم شده و دما، روند افزایش نسبی می یابد.

افزایش نسبی دما در کشور از فردا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدارسازمان هواشناسی با اعلام این خبر گفت:تحلیل آخرین دادها و نقشه های پیش یابی هواشناسی بیانگر نفوذ جریان های شمالی و هوای سرد به نوار شمالی کشور می باشد که با ناپایداری تراز میانی جو همراهی می شود.

او با اشاره به کاهش بارش از امروز در سواحل دریای خزر، گفت: امروز در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات غرب، دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور در ساعات بعد ازظهر رشد ابر، وزش باد، بارش پراکنده باران گاهی با وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه، این وضعیت تا فردا  تنها در مناطقی از شمال شرق کشور رخ خواهد داد و در سایر مناطق جوی پایدارحاکم شده و روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود:همچنین امروز و فردا در مناطق مرزی غرب و جنوب غرب کشور پدیده گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواشناسی

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد. تحقیق و شناخت کامل اتمسفر و کلیه پدیده های جوی وجمع آوری ، تنظیم و تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای هواشناسی و ارائه و کشف نتایج حاصله بمنظور کمک به برنامه ریزی ، پیشرفت و افزایش بازدهی موثر در فعالیتهای کشاورزی، دامپروری، آب، آبیاری، مخازن آبهای زیر زمینی، آبهای سطحی، شهرسازی، سدسازی، تامین انرژی، تاسیسات شهری، آبرسانی، سلامتی و بهبود ارتباطات هوایی، در یایی، زمینی و مطالعات محیط زیست و سایر فعالیتهای دریایی، آلودگی هوا، تعدیل وضع هوا و غیره از مهمترین کاربرد های هواشناسی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]