اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804168305817

در ارتفاعات آذربایجان شرقی و غربی

امروز و فردا برفی است

کد: 13950804168305817

https://goo.gl/toShSu

، تهران , (اخبار رسمی): امروز و فردا در مناطقی از استان اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی برف می بارد.

امروز و فردا برفی است

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان،  با اعلام این خبر گفت :امروز و فردا-سه شنبه و چهارشنبه -  با گسترش دامنه فعالیت این سامانه، در سواحل دریای خزر، مناطقی از شمال غرب، غرب و دامنه های البرز غربی و مرکزی، رگبار باران، گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت  رخ  می دهد.

او ادامه داد : امروز و فردا در مناطقی از استان اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی بارش برف و همچنین کاهش محسوس دما در استان های شمال غرب، سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز پیش بینی می شود.

وظیفه با اشاره به مواج بودن  امروز دریای خزر خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش سرعت باد در امروز  بر روی کشور عراق پدیده گرد وخاک برای استان خوزستان دور از انتظار نیست .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواشناسی

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد. تحقیق و شناخت کامل اتمسفر و کلیه پدیده های جوی وجمع آوری ، تنظیم و تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای هواشناسی و ارائه و کشف نتایج حاصله بمنظور کمک به برنامه ریزی ، پیشرفت و افزایش بازدهی موثر در فعالیتهای کشاورزی، دامپروری، آب، آبیاری، مخازن آبهای زیر زمینی، آبهای سطحی، شهرسازی، سدسازی، تامین انرژی، تاسیسات شهری، آبرسانی، سلامتی و بهبود ارتباطات هوایی، در یایی، زمینی و مطالعات محیط زیست و سایر فعالیتهای دریایی، آلودگی هوا، تعدیل وضع هوا و غیره از مهمترین کاربرد های هواشناسی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

گردشگری و میراث فرهنگی | محیط زیست