اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950805169446386

معاون عمرانی شهردار ارومیه خبر داد

پروژه آذربایجان در دهه فجر به بهره برداری می رسد

کد: 13950805169446386

https://goo.gl/82OpfK

، (اخبار رسمی): معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه شهرداری ارومیه از افتتاح پروژه بزرگ آذربایجان در دهه فجر امسال خبر داد.

پروژه آذربایجان در دهه فجر به بهره برداری می رسد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه رضا جوان کیا، معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه شهرداری ارومیه افزود: پروژه تقاطع غیر‌همسطح آذربایجان ارومیه بزرگترین پروژه عمرانی شمال‌غرب کشور است که با بهره برداری از آن تا حد بسیاری از حجم ترافیکی ورودی ارومیه از سمت مهاباد کاسته می‌شود.

وی  با بیان این که بتن‌ریزی پروژه تقاطع غیرهمسطح آذربایجان در فاز اول اجرایی شده است، اظهار کرد: روند اجرای فاز اول پروژه تقاطع غیرهمسطح آذربایجان مراحل نهایی خود را طی می‌کند.

جوان کیا با اعلام این که این پروژه در بزرگراه مهاباد به والفجر در حال اجراست، گفت: در فاز اول، پروژه تقاطع غیرهمسطح آذربایجان در 30 کیلومتر اجرایی و طی اجرای آن بزرگراه مهاباد به خیابان والفجر متصل می‌شود.

وی درباره اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه،  ابراز کرد: برای اجرای پروژه آذربایجان 200 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که از سوی شهرداری ارومیه تأمین می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه با بیان این که خواستار سرعت بخشی در روند اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح آذربایجان هستیم، افزود: امیدواریم زودتر از موعد مقرر این طرح  به بهره‌برداری برسد.

 به گفته معاون امور عمرانی شهرداری ارومیه، از کل اعتبار تخصیص یافته بیش از 40 میلیارد تومان تاکنون جذب شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری ارومیه

شهرستان ارومیه مرکز استان چکمه‌ای شکل آذربایجان غربی در شمال غرب کشور ایران واقع شده است. این استان با سه استان آذربایجان شرقی ، کردستان و زنجان و سه کشور ترکیه ، عراق و آذربایجان هم مرز است. این شهرستان در جلگه‌ای به‌طول 70 کیلومتر و عرض 30 کیلومتر در کنار دریاچه ارومیه گسترده است. شهرستان ارومیه از شرق با دریاچه ارومیه، از غرب با کشور ترکیه، از جنوب با شهرستان‌های مهاباد، نقده و اشنویه و از شمال با شهرستان سلماس همسایه است. آب و هوای آن تقریبا مدیترانه‌ای و چهارفصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان در آن به وضوح دیده می‌شود. اختلاف درجه دمای آن از گرمترین روزهای تابستان تا سردترین شب‌های زمستان تا 64 درجه تفاوت دما را نشان می‌دهد و گرمترین ایام آن از 15 تیرماه تا 15 مرداد است. ارتفاع این شهر از سطح دریاهای آزاد 1332 متر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه