افزایش ساعت کار میادین وبازارهای میوه وتره بار

کد: 13950810173416042

https://goo.gl/8dFw5O

، تهران , (اخبار رسمی): به منظور ارائه خدمت رسانی مناسب ومطلوب به شهروندان ، ساعات کارتعدادی ازمیادین وبازارهای میوه وتره بار افزایش یافت.

افزایش ساعت کار میادین وبازارهای میوه وتره بار

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، عبدالحسین رحیمی در جلسه شورای معاونین ومدیران سازمان با اعلام مطلب فوق اظهار داشت:تحقق خواسته های به حق شهروندان وتکریم آنان از ماموریت ها ووظایفی است که سازمان را مصمم به دستیابی آن می داند وبرهمین اساس به دنبال درخواست شهروندان ،برخی از میادین وبازارهای میوه وتره بار ساعت کاری خود را ازساعت  19 به ساعت 21 افزایش داده اند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره باردر قسمتی دیگر لزوم توسعه خدمات رسانی متناسب وعادلانه را از دیگر برنامه های سازمان دانست و افزود:درراستای تحقق برنامه 5 ساله دوم شهرداری تهران  تعداد میادین میوه وتره بار از 15  به 18 میدان افزایش پیدا کرده است که  2 مورد از میادین جدید در نقاط محروم و ضعیف شهر تهران در نظر گرفته شده است.
رحیمی همچنین از توسعه مراکز خدمات رسانی وافزایش بازارهای میوه وتره بار در سال جاری خبر دادوگفت :عملیات اجرایی 120 پروژه عمرانی وخدماتی از جمله احداث بازارهای جدید، خوابگاه ، بهسازی و نوسازی و ساخت بازار های فروشگاهی با حداقل هزینه و با رعایت صرفه و صلاح سازمان در دستور کار سازمان قرار دارد که تعدادی از آنها نیز به بهره برداری رسیده 7است.به گونه ای که میتوان گفت تا 400 میلیارد ریال در اجرای این پروژه ها برای سازمان صرفه جویی داشته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران

سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی با هدف ایجاد تسهیلات لازم در امر تهیه و توزیع میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی راه اندازی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه