اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950826184555817

کاهش آلودگی هوا در جنوب البرز

کد: 13950826184555817

https://goo.gl/JHUz5B

، تهران , (اخبار رسمی): به دلیل ایجاد شرایط ناپایدار از سمت شمال غرب کشور پیش بینی می شود که آلودگی هوا از فردا در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز کاهش می یابد.

کاهش آلودگی هوا در جنوب البرز

به گزارش اخبار رسمی به  نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان با اعلام این خبر گفت: فردا بارش های پراکنده در شمال استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و اردبیل رخ می دهد.

 به گفته وظیفه امروز و فردا در استان های واقع در حاشیه دریای خزر، ابری همراه با مه رقیق و در ساعات شب در برخی مناطق مه غلیظ و در استان گیلان همراه با بارش خفیف باران پیش بینی می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواشناسی

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد. تحقیق و شناخت کامل اتمسفر و کلیه پدیده های جوی وجمع آوری ، تنظیم و تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای هواشناسی و ارائه و کشف نتایج حاصله بمنظور کمک به برنامه ریزی ، پیشرفت و افزایش بازدهی موثر در فعالیتهای کشاورزی، دامپروری، آب، آبیاری، مخازن آبهای زیر زمینی، آبهای سطحی، شهرسازی، سدسازی، تامین انرژی، تاسیسات شهری، آبرسانی، سلامتی و بهبود ارتباطات هوایی، در یایی، زمینی و مطالعات محیط زیست و سایر فعالیتهای دریایی، آلودگی هوا، تعدیل وضع هوا و غیره از مهمترین کاربرد های هواشناسی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

محیط زیست