اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950901186505898

باد و باران به داد تهران رسید

کد: 13950901186505898

https://goo.gl/Xvqukg

، تهران , (اخبار رسمی): پس از 11روز آلودگی متوالی هوا، باد و باران به داد تهران رسید و دیروز(یکشنبه) شاخص کیفیت هوا را به عدد 70 و شرایط سالم رساند.

باد و باران به داد تهران رسید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، مریم نادری مدیر واحد پایش و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بر اساس نتایج پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران، با برقراری شرایط جوی ناپایدار کیفیت هوا افزایش یافت و با افزایش میزان ناپایداری جوی در روز دوشنبه(امروز)، از ساعات اولیه روز سرعت باد روند افزایشی خواهد داشت و طی برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و بارندگی پیش بینی می‌شود. این شرایط کمابیش برای روز سه شنبه نیز ادامه داشته و در برخی ساعات وزش باد شدید غربی دور از انتظار نیست. همچنین پارامتر دما طی دو روز آینده کاهش محسوسی خواهد یافت.

بدین ترتیب نتایج پیش بینی آلودگی هوا بر برقراری شرایط مطلوب کیفی هوا در روز های پیش رو دلالت می کند و انتظار می رود امروز تنها افزایش نسبی غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در برخی ایستگاه ها مشاهده شود و هوا در بیشتر نقاط تهران سالم بماند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در سال 1372 توسط شهرداری تهران تأسیس شده است. در حال حاضر این شرکت دارای دو معاونت مالی- اداری و معاونت فنی (واحد راهبری و اندازه گیری و واحد پایش و پیش بینی آلودگی هوا و صوت). این شرکت ضمن جرای پروژه های تخصصی، مطالعاتی- پژوهشی، 43 ایستگاه اندازه گیری صوت و 21 ایستگاه سنجش آلودگی هوا در نقاط مختلف شهر تهران دارد و با روش های مختلف آن را به شهروندان اطلاع رسانی می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | محیط زیست