اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950902187836386

گنجینه شهدای شهرداری ارومیه رونمایی شد

کد: 13950902187836386

https://goo.gl/9c86kR

، (اخبار رسمی): همزمان با روز اربعین سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، گنجینه شهدای کارکنان شهید شهرداری ارومیه با حضور شهردار و مدیران شهرداری و جمعی از خانواده معظم شهدا در محل شهرداری رونمایی شد.

گنجینه شهدای شهرداری ارومیه رونمایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه،  همزمان با  روز اربعین سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، گنجینه 13 شهید ارجمند شهرداری ارومیه با حضور شهردار و مدیران شهرداری و جمعی از خانواده معظم شهدا در محل شهرداری رونمایی شد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری ارومیه

شهرستان ارومیه مرکز استان چکمه‌ای شکل آذربایجان غربی در شمال غرب کشور ایران واقع شده است. این استان با سه استان آذربایجان شرقی ، کردستان و زنجان و سه کشور ترکیه ، عراق و آذربایجان هم مرز است. این شهرستان در جلگه‌ای به‌طول 70 کیلومتر و عرض 30 کیلومتر در کنار دریاچه ارومیه گسترده است. شهرستان ارومیه از شرق با دریاچه ارومیه، از غرب با کشور ترکیه، از جنوب با شهرستان‌های مهاباد، نقده و اشنویه و از شمال با شهرستان سلماس همسایه است. آب و هوای آن تقریبا مدیترانه‌ای و چهارفصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان در آن به وضوح دیده می‌شود. اختلاف درجه دمای آن از گرمترین روزهای تابستان تا سردترین شب‌های زمستان تا 64 درجه تفاوت دما را نشان می‌دهد و گرمترین ایام آن از 15 تیرماه تا 15 مرداد است. ارتفاع این شهر از سطح دریاهای آزاد 1332 متر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه