اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950904189325985

در نخستین همایش ملی نشان مسؤولیت صورت گرفت

نشان دو ستاره بر سینه رجا

کد: 13950904189325985

https://goo.gl/Qh57gB

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت حمل و نقل ریلی رجا در نخستین همایش ملی نشان مسؤولیت که در آبان ماه سال جاری برگزار شد، نشان دو ستاره این همایش را بین شرکت های حاضر در این همایش کسب کرد .

نشان دو ستاره بر سینه رجا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، برمبنای ارزیابی های به عمل آمده و با استناد به رأی نهایی شورای سیاستگذاری و از میان 146 شرکت کننده در این دوره ، شرکت رجا به عنوان تنها نماینده شرکت های حوزه حمل و نقل ریلی ، موفق به حضور در بین منتخبین نهایی شد و در نهایت نشان دو ستاره دبیرخانه دائمی همایش در حوزه مسؤولیت اجتماعی را به دست آورد .
شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان بزرگ ترین شرکت حمل و نقل مسافری ریلی کشور و یکی از شرکت های پیشگام در امر خدمات رسانی به هم وطنان عزیز ، همواره با حضور فعال خود در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و گسترش فرآیندهای ارتقای سلامت و رفاه اجتماعی ، پیشقدم بوده ودر این راستا اقدامات زیادی انجام داده است .
از جمله این اقدامات می توان علاوه بر فعالیت جدی و همکاری و تعامل با سازمان ها و نهادهای مختلف در زمینه های فرهنگی و امور خیریه ، حفظ محیط زیست و صرفه جویی انرژی از مسؤولیت های اجتماعی جدایی ناپذیر رجا بوده است .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت حمل و نقل ریلی رجا

در گذشته نه چندان دور در کشور بخش مسافری راه آهن در کنار بخش باری ایفای نقش می‌نمود. لیکن با هدف ایجاد امکان بروز تحولات اساسی و رشد کیفیت ارائه خدمات، شورای عالی اداری در هفتاد و ششمین جلسه خود در سال 76 بنا به پیشنهاد مشترک سازمان امور اداری و استخدامی وقت کشور و وزارت راه و ترابری و در راستای استراتژیهای بخش حمل و نقل مسافر و سیاستهای برنامه دوم توسعه تصویب نمود که فعالیتهای مسافری از راه آهن ج.ا.ا. منتزع و به شرکت حمل و نقل ریلی رجاءواگذار شود. این شرکت از ابتدا با سهام صد درصد دولتی و متعلق به راه آهن فعالیت می نمود. سپس در راستای تحقق اصل 44 قانون اساسی، بر اساس مصوبه هیئت وزیران و به استناد ابلاغیه سازمان خصوصی سازی از تاریخ 26/12/1388 کلیه حقوق مالکانه شرکت رجاء، به سازمان تأمین اجتماعی بابت رد دیون دولت واگذار گردید. درحال حاضر نیز این شرکت می‌کوشد با بهره گیری از تخصص و تجربه بالغ بر 1100نیروی کارآمد در زمینه‌های مختلف مدیریتی، طراحی، مهندسی، برنامه ریزی، پژوهشی، بهرهبرداری، خدمات‌رسانی و تعمیرات و با استفاده از امکانات موجود، شرایط مطلوب‌تری را برای مسافرین فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]