اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950904189350012

رونمایی پاناسونیک از فروشگاه‌های پاناشاپ در تهران

کد: 13950904189350012

https://goo.gl/oewoLz

، تهران , (اخبار رسمی): آژندسرویس نماینده خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک در راستای طرح جلوگیری از قاچاق کالا از افتتاح دو فروشگاه دیگر پاناسونیک در تهران خبر داد.

پاناسونیک با ضمانت آژندسرویس

آژندسرویس نماینده خدمات پس از فروش از تکمیل سبد محصولات پاناسونیک در ماه‌های آینده خبر داد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی آزندسرویس، شرکت پاناسونیک پیرو تعهدات خود در عرضه سبدکامل محصولات پاناسونیک در ایران و حمایت از طرح جلوگیری از قاچاق کالا، با همکاری این شرکت، دو فروشگاه دیگر شامل محصولات آشپزخانه، خانگی، صوتی وتصویری و لوازم شخصی را در خیابان جمهوری تهران افتتاح کرد.

پاناسونیک با برخورداری از طیف گسترده محصولات الکترونیکی از جمله لوازم خانگی، پزشکی و سلامتی، اداری و حتی ساختمانی سبدکالای کاملی از محصولات مصرفی را به مشتریان ارائه می‌دهد و این امر باعث شده است تا مصرف‌کنندگان در مراجعه به فروشگاه‌های پاناشاپ بسیاری از نیازهای الکترونیکی خود را مرتفع نمایند.

همچنین در ادامه افتتاح فروشگاه‌های پاناشاپ خیابان جمهوری، آژندسرویس از تکمیل محصولات پاناسونیک در ماه‌های آینده در دسته‌بندی ماشین‌های لباسشویی و دوربین‌های حرفه‌ایی عکاسی و فیلمبرداری خبر داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژندسرویس(آژند قشم)

آژند سرویس به عنوان شبکه خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک از قبیل صوت و تصویری، آشپزخانه، ریش تراش، اپیلاتور، سشوار، حالت دهنده مو، ماشین اصلاح و لوازمی از این دست خدمات خود را از سال 1388 شروع کرده و با توجه به احساس نیاز در سراسر کشور اقدام به توسعه شبکه خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک نمود

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]