اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950916196126386

باغ رضوان ارومیه توسعه می یابد

کد: 13950916196126386

https://goo.gl/YM7yxs

، (اخبار رسمی): مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری ارومیه گفت: مشکل 74 هکتار از ز زمین های باغ رضوان ارومیه برای توسعه رفع شد.

باغ رضوان ارومیه توسعه می یابد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه، امیر عباس عابدینی، مدیر عامل سازمان  آرامستان شهرداری ارومیه افزود:  فرآیند توسعه باغ رضوان ارومیه در مرحله اصلاح نقشه ها ی زمین است که بعد از طی  مراحل  آن در ثبت اسناد به باغ رضوان ارومیه الحاق شد.

وی با بیان اینکه  مساحت باغ رضوان ارومیه  به میزان 54 هکتار است، خاطر نشان کرد: با توسعه  باغ رضوان ارومیه به 90 هکتار ، تا 100 سال آینده از نظر تامین قبر برای متوفیان مشکلی نخواهیم داشت.

مدیر عامل سازمان ارامستان های شهرداری ارومیه با اعلام اینکه ماهیانه در حدود 300 نفر در باغ رضوان ارومیه دفن  می شوند،  تاکید کرد:  با توجه به این  امر مهم ، باغ رضوان ارومیه نیاز مبرم  به توسعه  دارد.

وی توسعه باغ رضوان ارومیه،  توسعه فضای سبز آرامستان،  ساخت حسینیه  و ساماندهی قبور  را از جمله بر نامه های سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه عنوان کرد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری ارومیه

شهرستان ارومیه مرکز استان چکمه‌ای شکل آذربایجان غربی در شمال غرب کشور ایران واقع شده است. این استان با سه استان آذربایجان شرقی ، کردستان و زنجان و سه کشور ترکیه ، عراق و آذربایجان هم مرز است. این شهرستان در جلگه‌ای به‌طول 70 کیلومتر و عرض 30 کیلومتر در کنار دریاچه ارومیه گسترده است. شهرستان ارومیه از شرق با دریاچه ارومیه، از غرب با کشور ترکیه، از جنوب با شهرستان‌های مهاباد، نقده و اشنویه و از شمال با شهرستان سلماس همسایه است. آب و هوای آن تقریبا مدیترانه‌ای و چهارفصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان در آن به وضوح دیده می‌شود. اختلاف درجه دمای آن از گرمترین روزهای تابستان تا سردترین شب‌های زمستان تا 64 درجه تفاوت دما را نشان می‌دهد و گرمترین ایام آن از 15 تیرماه تا 15 مرداد است. ارتفاع این شهر از سطح دریاهای آزاد 1332 متر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه