اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950923200475985

تخفیفات و تسهیلات رجا برای سفرهای زمستانی

کد: 13950923200475985

https://goo.gl/MF64iY

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت حمل و نقل ریلی رجا برای سفرهای دوره زمستان (اول دی لغایت 24 اسفند ماه) تخفیفاتی در بهای بلیت قطارهای خود ارائه می‌دهد.

تخفیفات و تسهیلات رجا برای سفرهای زمستانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت رجا، سقف تسهیلات و تخفیفات ارائه شده  تا 30درصد بوده که البته تخفیفات بیشتر از 15 درصد به صورت "پیشنهاد ویژه"در سایت رجا اطلاع‌رسانی می‌شود.

شرکت رجا همچنین تسهیلات ویژه‌ای را برای سازمان‌های متقاضی بلیت گروهی ارائه می‌دهد که علاقه‌مندان به برخورداری از این تسهیلات برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست سفر گروهی می‌توانند با شماره تلفن 88347027-021  تماس بگیرید.

سامانه اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا نیز با شماره‌های 1539 (تهران) و 55122417-021 (شهرستان) آماده پاسخ گویی به هموطنان گرامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت حمل و نقل ریلی رجا

در گذشته نه چندان دور در کشور بخش مسافری راه آهن در کنار بخش باری ایفای نقش می‌نمود. لیکن با هدف ایجاد امکان بروز تحولات اساسی و رشد کیفیت ارائه خدمات، شورای عالی اداری در هفتاد و ششمین جلسه خود در سال 76 بنا به پیشنهاد مشترک سازمان امور اداری و استخدامی وقت کشور و وزارت راه و ترابری و در راستای استراتژیهای بخش حمل و نقل مسافر و سیاستهای برنامه دوم توسعه تصویب نمود که فعالیتهای مسافری از راه آهن ج.ا.ا. منتزع و به شرکت حمل و نقل ریلی رجاءواگذار شود. این شرکت از ابتدا با سهام صد درصد دولتی و متعلق به راه آهن فعالیت می نمود. سپس در راستای تحقق اصل 44 قانون اساسی، بر اساس مصوبه هیئت وزیران و به استناد ابلاغیه سازمان خصوصی سازی از تاریخ 26/12/1388 کلیه حقوق مالکانه شرکت رجاء، به سازمان تأمین اجتماعی بابت رد دیون دولت واگذار گردید. درحال حاضر نیز این شرکت می‌کوشد با بهره گیری از تخصص و تجربه بالغ بر 1100نیروی کارآمد در زمینه‌های مختلف مدیریتی، طراحی، مهندسی، برنامه ریزی، پژوهشی، بهرهبرداری، خدمات‌رسانی و تعمیرات و با استفاده از امکانات موجود، شرایط مطلوب‌تری را برای مسافرین فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان